Rekturacja zakończona FRSE ERASMUS+

W dniu 6 maja została zakończona rekrutacja do projektu FRSE „Europejski staż zawodowy kluczem do sukcesu na lokalnym i międzynarodowym rynku pracy”. Efektem działań komisji było ogłoszenie listy uczniów, którym udało się zakwalifikować do projektu, jak również listy rezerwowej. W ramach podsumowania prac komisji rekrutacyjnej odbyło się spotkanie z wychowawcami klas, biorącymi udział w rekrutacji do projektu.

Do rekrutacji zgłosiło się 60 uczniów, którzy dzielnie walczyli o swój udział w projekcie, pisząc test z języka angielskiego i uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej.

Dla przypomnienia podajemy, że łącznie w projekcie staży zagranicznych na Malcie będzie brało udział 30 uczniów ZS 1 w Płońsku tj. 8 uczniów z klas 2TŻ, 3TŻ, IVTŻ 8 uczniów z klas 2 TL, 3TL, IVTL 8 uczniów z klas 2TRM, 3TRM 6 uczniów z kasy 2s. Gratulujemy wszystkim, a tym, którzy pomyślnie przeszli etap rekrutacji, życzymy wytrwałości i sił do dalszego działania. To dopiero początek!

png fers_3 2 MB 70