Konkursy i olimpiady

Witamy na naszej stronie, która jest poświęcona konkursom i olimpiadom! To miejsce, gdzie będziemy ogłaszać, ale też informować o wynikach konkursów w naszej szkole.

Dlaczego konkursy i olimpiady są ważne?

Konkursy i olimpiady to nie tylko okazja do zmierzenia się z innymi, ale również doskonała sposobność do rozwoju swojego potencjału. To miejsce, gdzie zdobywanie wiedzy staje się pasją, a nauka staje się przygodą.

Konkurs na prezentację pt. Życie i twórczość Hugo Kołłątaja w kontekście działalności Komisji Edukacji Narodowej
Konkursy i olimpiady

Konkurs na prezentację pt. Życie i twórczość Hugo Kołłątaja w kontekście działalności Komisji Edukacji Narodowej

Drodzy uczniowe, serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie na prezentację pod tytułem „Życie i twórczość Hugo Kołłątaja w kontekście działalności Komisji Edukacji Narodowej”. To wyjątkowa okazja, która pozwoli nam zgłębić historię i dziedzictwo tego wybitnego myśliciela oraz jego roli w reformowaniu systemu edukacji w Polsce. Z niecierpliwością oczekujemy Waszych zgłoszeń i udziału w konkursie….