Konkurs na prezentację pt. Życie i twórczość Hugo Kołłątaja w kontekście działalności Komisji Edukacji Narodowej

Drodzy uczniowe, serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie na prezentację pod tytułem „Życie i twórczość Hugo Kołłątaja w kontekście działalności Komisji Edukacji Narodowej”. To wyjątkowa okazja, która pozwoli nam zgłębić historię i dziedzictwo tego wybitnego myśliciela oraz jego roli w reformowaniu systemu edukacji w Polsce.

Z niecierpliwością oczekujemy Waszych zgłoszeń i udziału w konkursie. Dla wszystkich uczestników mamy przygotowane cenne nagrody i możliwość podzielenia się swoją pasją z innymi entuzjastami historii i edukacji.
Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia w przygotowaniach!

Uwaga: Poniżej zamieszczamy Regulamin konkursu i kartę zgłoszenia.

Honorowy patronat nad konkursem sprawują:

Pliki do pobrania

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
pdf Regulamin konkursu Regulamin konkursu
209 KB 262
pdf Karta Zgłoszeniowa Karta zgłoszeniowa do konkursu
186 KB 194