Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nawigacja

Artykuły » Projekt Power

Artykuły: Projekt Power

Wspomnienia uczestników mobilności zagranicznej [NOWY]

Obrazy artykułów:podsumowanie-gr.jpeg29 uczniów klas technikum, kształcących się  w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik logistyk bezpiecznie powróciło do Polski.

Pierwsze spotkania z najbliższymi, pierwsze słowa, wrażenia, radość, wzruszenie i podziękowania...

Jak sami bohaterowie wspominają pobyt w Grecji na praktykach zawodowych?

 

 

W rozwinięciu artykułu zamieszczmy relacje uczestników...

 

 

 

 


Uczestnicy mobilności zagranicznej już w Polsce [NOWY]

Obrazy artykułów:powrot.jpeg29 uczniów klas technikum, kształcących się  w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik logistyk bezpiecznie powróciło do Polski.

 

Pierwsze spotkania z najbliższymi, pierwsze słowa, wrażenia, radość, wzruszenie i podziękowania...

 

Jest POWER.

 

 

 

 

 

 


Zakończenie mobilności zagranicznej – uroczyste wręczenie certyfikatów [NOWY]

Obrazy artykułów:grecja-zakonczenie.jpeg29 uczniów klas technikum, kształcących się  w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku  w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik logistyk z sukcesem zakończyło dwutygodniowe praktyki zawodowe w Grecji w miejscowości Paralia Katerinis.

Uczestnikom mobilności zostały wręczone certyfikaty zaświadczające o pozytywnym ukończeniu praktyk zawodowych. Wydarzeniu towarzyszyły ogromne emocje: radość, wzruszenie, satysfakcja, wdzięczność, zadowolenie oraz poczucie spełnienia.

 

 

 

 

 

Więcej w rozwinięciu...

 


Mobilność zagraniczna – podsumowanie drugiego tygodnia praktyk zawodowych w Grecji dla zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik logistyk

Obrazy artykułów: power-podsumowanie.jpegUczniowie klas technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik logistyk z klas II TŻ, III TŻg, III TŻp, III TLg, III TLp i IV TL zakończyli drugi tydzień praktyk zawodowych w Grecji. 

 

Zajęcia odbywały się zgodnie z harmonogramem praktyk. Uczestnicy mobilności w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wykonywali zadania związane z przygotowaniem posiłków w oparciu o stałe produkty międzynarodowego menu. Uczniowie doskonalili kompetencje zawodowe w obszarze wydawania posiłków.

Zapoznali się z różnym sposobami podawania i wydawania dań, kształtowali umiejętności wyrażania własnych pomysłów twórczych podczas przygotowywania dań i deserów, oceniali żywność pod kątem wartości odżywczych, planowali produkcję w zakładzie gastronomicznym, zapoznali się z zasadami racjonalnego żywienia.

 

Więcej w rozwinięciu ...


Mobilność zagraniczna – realizacja programu edukacyjno-kulturowego.

Po intensywnym, ale też bardzo owocnym tygodniu praktyk zawodowych w dniach 09-10.10.2021r. uczestnicy mobilności realizowali program edukacyjno-kulturowy.

 

W sobotę 09.10.2021r. uczniowie udali się na wycieczkę do miejscowości Saloniki. Zwiedzili najbardziej popularne historycznie miejsca takie jak: Biała Wieża, Łuk Triumfalny Galeriusza, Rotunda Św. Jerzego, Bazylika Św. Dymitra, Forum Romanum, port, miejskie targowisko, plac Arystotelesa, pomnik Aleksandra Macedońskiego, dzieło przedstawiające parasolki na długich stalowych słupkach.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej w rozwinięciu ...

Wygenerowano w sekund: 0.03
11,203,862 unikalne wizyty