Artykuły: Zawody sportowe

MISTRZOSTWA PŁOŃSKA ORAZ MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW [NOWY]

Obrazy artykułów: fot-list-01.jpgSześć drużyn wzięło udział w rozegranych 22 listopada Mistrzostwach Powiatu oraz jednocześnie Mistrzostwach Płońska w halowej piłce nożnej chłopców. Turniej rozegrano w hali sportowej MCSiR w Płońsku. Po bardzo wyrównanej rywalizacji, reprezentacja naszej Szkoły uplasowała się na drugiej pozycji. Stawką turnieju był awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w grudniu w Ciechanowie.
Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i dostarczone emocje.
Zespół Szkół nr 1 w Płońsku reprezentowali: Kacper Smoliński Kacper, Jakub Kamiński(1k), Kacper Orłowski (4LMp), Jakub Stangreciak (4TLp), Igor Siek (3TLp), Sebastian Maik (4TŻ), Kacper Wysocki (2LP), Jakub Dominiak (1l), Michał Lewandowski (3RMG), Daniel Delura (1r), Jakub Kruszewski (1LW)
Klasyfikacja końcowa mistrzostw powiatu oraz Mistrzostw Płońska:
1 miejsce: LO Płońsk
2 miejsce: ZS nr 1 Płońsk
3 miejsce: ZS 2 Płońsk
4 miejsce: ZS Raciąż
5 miejsce: STO Raciąż i ZS Czerwińsk
Opiekun drużyny: Krzysztof Lewandowski

Zdjęcia na naszym FB.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu i Mistrzostwach Płońska w halowej piłce nożnej dziewcząt [NOWY]

Obrazy artykułów: fot-list-02.jpgW dniu 21 listopada 2022 r. w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu i Mistrzostwa Płońska w halowej piłce nożnej dziewcząt.
W konkurencji brały udział trzy drużyny, a nasze dziewczęta wywalczyły drugie miejsce w obu mistrzostwach.

Skład drużyny: Katarzyna Bilińska (klasa 1l), Marta Borowska (4LMp), Julia Gortat (1TŻ), Marta Goszczycka (1LSG), Anna Goszczyńska (2k/w), Martyna Górska (2LW), Oliwia Kwiatkowska (1TŻ), Julia Matoblewska (1LW), Blanka Ostrowska (1LSG), Amelia Rzemieniewska (1LP), Klaudia Wiśniewska (2PSG), Małgorzata Wiśniewska (4LMp).

Opiekunem dziewcząt była: p. Honorata Baniak. Brawa dla drużyny i pani trener!

Więcej zdjęc na naszym FB.

SUKCES NASZYCH BIEGACZY

Obrazy artykułów: biegi-sukces.jpg12 października w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w biegach przełajowych szkół ponadpodstawowych . Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z ZS 1 w Płońsku, która z dużą przewagą pokonała wszystkich rywali.
I miejsce zajęła sztafeta 10 x 1000 m w składzie: Kacper Buczyński, Mikołaj Skierski, Dominik Kochański, Dawid Muchowski, Błażej Jasiorski, Tadeusz Kmieć, Klaudiusz Kochański, Mateusz Skierski, Jakub Kamiński, Kacper Gałczyński.
Opiekunem drużyny był: Krzysztof Lewandowski.
Wygrywając zawody rejonowe, nasza drużyna zakwalifikowała się naMistrzostwa Mazowsza, a te już niebawem, bo 21 października w Kamionie.
GRATULACJE Panowie!

Brawo sportowcy Staszica!

Dnia 29.09.2022r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych. Nasi sportowcy stanęli na podium, a byli to: Kacper Gałczyński z 3 TL, zdobywając srebrny medal oraz Kacper Buczyński z 2 TRM osiągając III miejsce i brązowy medal. Brawo Panowie!!!!
Gratulacje dla trenera Piotra Kozery!!!

Staszic górą! zawody w Ciechanowie

Obrazy artykułów: zawody-ciech-1.jpgW dniu 17.09.2022. uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych wystartowali w Mistrzostwach Mazowsza Młodzików w Lekkiej Atletyce w Ciechanowie.

Srebrny medal zdobył uczeń klasy 1LW Klaudiusz Kochański- w wieloskoku.

Brązowy medal zdobyła Karolina Kamaszewska 1 LP - w skoku w dal oraz Bartłomiej Kowalski z 1 TMT - zarówno w skoku w dal, jak i w wieloskoku.

Zdjęcia na naszym fb.

Gratulujemy!!!