Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Zawody sportowe

BRAWO SPORTOWCY PŁOŃSKIEGO STASZICA

W środę 18 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Na stadionie miejskim
pojawiła się liczna reprezentacja z Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku. Nasi uczniowie osiągnęli wiele czołowych miejsc oraz uzyskali wartościowe wyniki.

Kobiety 2 miejsce
Na szczególną uwagę zasługują wyniki Jakuba Ptasiewicza i Patryka Stępińskiego.
Wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i zaangażowanie w czasie rywalizacji sportowej.
Koniecznie zobaczcie fotorelacje i zalajkujcie
Gratulujemy trenerowi - p. Piotrowi Kozerze

zdjęcia w galerii

Mistrzostwa Powiatu w piłce Siatkowej

Obrazy artykułów: siatka-zaw.jpgW dniach od 12 do13 kwietnia 2022r odbywały się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt. Nasze panie zajęły II miejsce w piłce siatkowej powiecie uznając wyższość ZS. NR2 w Płońsku. Natomiast panowie pokonując 2:0 Czerwińsk, ZS.NR2, ILO w Płońsku zajęli I miejsce. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw powiatu został uczeń naszej szkoły Maciej Węckowski. Opiekunem drużyn był Jacek Awdejuk.
12. Raczkowski Jakub
Serdecznie gratulujemy młodzieży reprezentującej naszą szkołę. Wyrazy uznania kierujemy w stronę trenera- p. Jacka Awdejuka.

Sportowe zmagania w Czerwińsku

Obrazy artykułów: czerwinsk-zaw.jpg7 kwietnia rozegrano Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Po zaciętej rywalizacji zespół ZS nr 1 ostatecznie zajął 3. miejsce.
W zawodach zwyciężył Czerwińsk, drugie miejsce przypadło I LO.
Mimo wszystko, Panowie- GRATULACJE!!! Godnie reprezentowaliście naszą szkołę!

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Naruszewo
Na zaproszenie pana Konrada Nowaka, nauczyciela wychowania fizycznego z Naruszewa, reprezentantki naszej szkoły w piłce siatkowej, zagrały w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Naruszewo. W konkurencji brały udział trzy drużyny, a nasze dziewczęta wywalczyły drugie miejsce.
Tytuł: najlepszej zawodniczki naszej szkoły otrzymała: Marysia Szymańska z klasy IIILPG.

Halowe Mistrzostwa Polski

Obrazy artykułów: lekkoat.jpegW dniach 11-13 lutego w Rzeszowie odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski do lat 18 i 20-tu. Czworo naszych uczniów w młodszej kategorii zakwalifikowało się na lekkoatletyczne mistrzostwa. Najbliżej podium był Jakub Ptasiewicz z klasy 2 LW, który wywalczył 4. miejsce w konkursie skoku w dal z wynikiem 6,51. Do trzeciego miejsca i brązowego medalu zabrakło jedynie 10 centymetrów. Uczeń Patryk Stępiński, również z klasy 2 LW, zajął 7 miejsce w pchnięciu kula, a Kacper Buczyński z klasy 1TRM w biegu na 60m wywalczył 10. pozycję. Kolejny sukces dotyczy uczennicy klasy 2 TŻ Karoliny Małek, która uzyskała 14. miejsce w trójskoku. Wszyscy startujący pobili swoje rekordy życiowe.

Trenerem młodzieży jest p. Piotr Kozera.

Gratulujemy zarówno uczniom, jak i ich trenerowi!