Artykuły: Zawody sportowe

BRAWO SPORTOWCY PŁOŃSKIEGO STASZICA

W środę 18 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Na stadionie miejskim
pojawiła się liczna reprezentacja z Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku. Nasi uczniowie osiągnęli wiele czołowych miejsc oraz uzyskali wartościowe wyniki.
Poniżej przedstawiamy wyniki jakie uzyskali nasi uczniowie:
100 m mężczyzn:

1 miejsce Kacper Buczyński

2 miejsce Mateusz Pyrzyński

3 miejsce Kacper Gołczyński

1500 m mężczyzn
2 miejsce Mateusz Skierski

Skok w dal m. ężczyzn

1 miejsce Jakub Ptasiewicz (6,88m.)
2 miejsce Łukasz Korzeniowski

Pchnięcie kulą mężczyzn
1 miejsce Patryk Stępiński (14,62m.)
2 miejsce Kacper Jarosławski
Skok w dal kobiet
3 miejsce Dominika Jarosiewicz

Pchnięcie kulą mężczyzn
3 miejsce Eliza Rutkowska.
Sztafeta 4 x 100 m

Mężczyźni 1 miejsce

Kobiety 2 miejsce
Na szczególną uwagę zasługują wyniki Jakuba Ptasiewicza i Patryka Stępińskiego.
Wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i zaangażowanie w czasie rywalizacji sportowej.
Koniecznie zobaczcie fotorelacje i zalajkujcie
Gratulujemy trenerowi - p. Piotrowi Kozerze

zdjęcia w galerii

Mistrzostwa Powiatu w piłce Siatkowej

Obrazy artykułów: siatka-zaw.jpgW dniach od 12 do13 kwietnia 2022r odbywały się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt. Nasze panie zajęły II miejsce w piłce siatkowej powiecie uznając wyższość ZS. NR2 w Płońsku. Natomiast panowie pokonując 2:0 Czerwińsk, ZS.NR2, ILO w Płońsku zajęli I miejsce. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw powiatu został uczeń naszej szkoły Maciej Węckowski. Opiekunem drużyn był Jacek Awdejuk.
Skład drużyn:
10. Stępiński Patryk
11. Więckowski Maciej
12. Raczkowski Jakub
Serdecznie gratulujemy młodzieży reprezentującej naszą szkołę. Wyrazy uznania kierujemy w stronę trenera- p. Jacka Awdejuka.

Sportowe zmagania w Czerwińsku

Obrazy artykułów: czerwinsk-zaw.jpg7 kwietnia rozegrano Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Po zaciętej rywalizacji zespół ZS nr 1 ostatecznie zajął 3. miejsce.
W zawodach zwyciężył Czerwińsk, drugie miejsce przypadło I LO.
Mimo wszystko, Panowie- GRATULACJE!!! Godnie reprezentowaliście naszą szkołę!

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Naruszewo
Na zaproszenie pana Konrada Nowaka, nauczyciela wychowania fizycznego z Naruszewa, reprezentantki naszej szkoły w piłce siatkowej, zagrały w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Naruszewo. W konkurencji brały udział trzy drużyny, a nasze dziewczęta wywalczyły drugie miejsce.
Tytuł: najlepszej zawodniczki naszej szkoły otrzymała: Marysia Szymańska z klasy IIILPG.
Skład drużyny:
1. Szymańska Marysia
2. Grabowska Patrycja
3. Falacińska Klaudia
4. Biernacka Aleksandra
5. Michalak Anna
6. Czerniakowska Joanna
7. Czerniakowska Oliwia
8. Murawska Natalia
9. Kłodarska Natalia
Opiekunem dziewcząt był: p. Jacek Awdejuk
Gratulujemy sukcesu!

Halowe Mistrzostwa Polski

Obrazy artykułów: lekkoat.jpegW dniach 11-13 lutego w Rzeszowie odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski do lat 18 i 20-tu. Czworo naszych uczniów w młodszej kategorii zakwalifikowało się na lekkoatletyczne mistrzostwa. Najbliżej podium był Jakub Ptasiewicz z klasy 2 LW, który wywalczył 4. miejsce w konkursie skoku w dal z wynikiem 6,51. Do trzeciego miejsca i brązowego medalu zabrakło jedynie 10 centymetrów. Uczeń Patryk Stępiński, również z klasy 2 LW, zajął 7 miejsce w pchnięciu kula, a Kacper Buczyński z klasy 1TRM w biegu na 60m wywalczył 10. pozycję. Kolejny sukces dotyczy uczennicy klasy 2 TŻ Karoliny Małek, która uzyskała 14. miejsce w trójskoku. Wszyscy startujący pobili swoje rekordy życiowe.

Trenerem młodzieży jest p. Piotr Kozera.

Gratulujemy zarówno uczniom, jak i ich trenerowi!
BRAWO!