Organizacja części praktycznej Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje w Zawodzie – sesja zimowa styczeń 2022r. w dniach 14-15.01.2022r. model „dk”

Obrazy artykułów: egzam-prak.png

1)      Kwalifikacja MG.44 (13 osób) – egzamin odbędzie się w CKZ w Płońsku z podziałem zdających na zmiany o godz. 8.00, 12.00 i 16.00 zgodnie z informacją przekazaną zdającym w dniu 21.12.2022r. za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Zdający stawiają się na egzamin w zależności od zmiany o godz. 7.30, 11.30, 15.30.

Przed przyjściem na egzamin każdy zdający ma obowiązek zapoznać się z obowiązującym na terenie szkoły Wewnętrznym regulaminem funkcjonowania ZS Nr 1 im. St. Staszica w Płońsku w czasie epidemii, Wytycznymi CKE, GIS i MEN obowiązującymi na terenie szkoły podczas egzaminu EPKwZ  oraz Procedurami obowiązującymi w szkole podczas egzaminu.

Więcej w rozwinięciu wiadomości

Organizacja części praktycznej Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje w Zawodzie – sesja zimowa styczeń 2022r. w dniu 10.01.2022r. model „d”

Obrazy artykułów: egzam-prak.png

Wszyscy zdający wchodzą do szkoły wejściem głównym:

1)      Kwalifikacja MG.42 (11 osób)  i AU.32 (20 osób) – o godz. 12.10

2)      Kwalifikacja TG.16 (21 osób) – o godz.12.20

Przed przyjściem na egzamin każdy zdający ma obowiązek zapoznać się z obowiązującym na terenie szkoły Wewnętrznym regulaminem funkcjonowania ZS Nr 1 im. St. Staszica w Płońsku w czasie epidemii, Wytycznymi CKE, GIS i MEN obowiązującymi na terenie szkoły podczas egzaminu EPKwZ o oraz Procedurami obowiązującymi w szkole podczas egzaminu.

Więcej w rozwinięciu wiadomości

Msza za Ojczyznę

,,Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek”

16  grudnia 2021r. uczniowie klasy II LW z wychowawcą- p. A. Markowską oraz p. A. Fijałkowską uczestniczyli we Mszy Świętej za Ojczyznę.

Młodzież z klasy wojskowej, z zachowaniem wszystkich środków ostrożności, dumnie reprezentowała ZS nr1 . Obowiązki dowódcy pełnił: Jakub Mikołajczyk.

Uczniowie utworzyli w kościele szpaler, następnie wysłuchali homilii, podczas której ksiądz podkreślił, że Msze za Ojczyznę to dziesięcioletnia tradycja parafii, która unaocznia prezentowane przez młodzież mundurową wartości.

Słowa romantyka, C. K. Norwida: ,,Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek”, nie tracą na aktualności. Przypominamy, że rok 2021 został ogłoszony ROKIEM NORWIDOWSKIM.

Zdjęcia w galerii

Informacje, harmonogramy i procedury -egzamin zawodowy

W zakładce "egzamin zawodowy" zostały umieszczone istotne informacje dotyczące procedur i harmonogramów egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie,  w zimowej sesji egzaminacyjnej. Kliknij tutaj, by przejść do strony.

Harmonogram części teoretycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie Sesja zimowa styczeń/luty 2022

Obrazy artykułów: egzam-teor.pngW rozwinięciu artykułu - harmonogram części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie sesja styczeń/luty 2022 Czas trwania: 60 min (wszystkie kwalifikacje)

Termin egzaminu dla wszystkich kwalifikacji: 11.01.2022r.