Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Witaj na stronie Zespołu Szkół nr w Płońsku


Dzisiaj jest wtorek 30 Maja 2023.
Imieniny obchodzą: Joanna, Feliks, Ferdynand

Artykuły: Bieżące wydarzenia

TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ dla kandydatów do Oddziału Przygotowania Wojskowego [NOWY]

WAŻNE!!! Test sprawnościowy dla kandydatów do Oddziałów Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2023/2024

Regulamin próby sprawnosci fizycznej wraz załącznikami - Pobierz

Test sprawności fizycznej zostanie przeprowadzony na stadionie miejskim w Płońsku w dniu 31 maja 2023 r. o godz. 15.00. 

Podanie do wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki prób sprawności fizycznej odbędzie się 2 czerwca 2023 r. o godz. 15.

Kandydat przystępujący do testu powinien posiadać strój i buty sportowe. Warunkiem przystąpienia do testu jest przedstawienie zaświadczenia lekarskiego wydanego przez lekarza potwierdzające brak przeciwwskazań do udziału w teście oraz nauki w Oddziale Przygotowania Wojskowego, a także oświadczenie rodzica – zał. Nr 1 - dostepne w momencie składania wniosku do szkoły oraz w Regulaminie próby sprawności fizycznej - POBIERZ 

Zaświadczenia lekarskie oraz oświadczenia rodzica, które będą już dostarczone do szkoły będzie miał ze sobą z-ca przewodniczacego komisji rekrutacyjnej, króry będzie obecny podczas prób sprawności fizycznej.

Prosimy, aby z dzieckiem przybył rodzic/opiekun prawny. 


Informacje dotyczące harmonogramu i organizacji egzaminów zawodowych

Drodzy Uczniowie i Absolwenci

W zakładce Egzamin zawodowy znajduje się HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH w sesji LATO 2023 oraz kilka przydatnych linków dotyczących organizacji egzaminu. Prosimy o zapoznanie się.

 

Link do strony  - przejdź
HARMONOGRAM USTNYCH EGZAMINÓW

DRODZY MATURZYŚCI


PRZYPOMINAMY, ŻE HARMONOGRAM USTNYCH EGZAMINÓW WYWIESZONY JEST W SZKOLE NA TABLICY OGŁOSZEŃ PRZY SEKRETARIACIE. HARMONOGRAM ZAWIERA INFORMACJĘ O TERMINIE EGZAMINU I ORIENTACYJNEJ GODZIENIE WEJŚCIA NA EGZAMIN DLA KAŻDEGO ZDAJĄCEGO.


Poligon w Kazuniu

Obrazy artykułów: kazun23.jpg26.04.2023 r, uczniowie klasy 1LW i 2 LW po raz kolejny brali udział w zajęciach na poligonie zaprzyjaźnionej ze szkołą jednostki wojskowej 2. Mazowieckiego Pułku Saperów w Kazuniu.

 

Tym razem były to działania wojskowe w terenie, a uczniowie doskonalili m.in.: musztrę indywidualną i zespołową,  składanie i rozkładanie broni długiej – BERYL typu A, pokonywanie terenu rożnymi sposobami, walkę w bliskim kontakcie.

 

Opiekę podczas wyjazdu sprawowali: p. Piotr Żochowski i p. Krzysztof Lewandowski, natomiast zajęcia wojskowe zorganizował i koordynował ppłk Mariusz Łuszczyński.
Wygenerowano w sekund: 0.19
15,609,746 unikalne wizyty