Witaj na stronie Zespołu Szkół nr w Płońsku

Dzisiaj jest wtorek 27 Września 2022.
Imieniny obchodzą: Damian, Wincenty, Kosma

Nagrodzona przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty innowacja pedagogiczna pt. " Teoria fryzjerstwa młodocianych pracowników" realizowana w roku szkolnym 2021/2022 w ZS1 [NOWY]

Obrazy artykułów: luc.jpgW dniu dzisiejszym p. Lucyna Parecka-Łaszczyk otrzymała miano jednego z 3 laureatów podczas gali konkursu pt.: "Innowacyjne metody pracy z uczniem w szkole ponadpodstawowej prowadzącej kształcenie w zawodach szkolnictwa branżowego" organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Politechnikę Warszawską - Wydział Technologii Chemicznej, Szkołę Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie- Wydział Żywienia Człowieka, Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz MSCDN w Warszawie.
Pani Lucyna otrzymała nagrodę za przeprowadzenie autorskiej innowacji pedagogicznej z zastosowaniem nowoczesnych metod i narzędzi ICT pt. " Teoria fryzjerstwa młodocianych pracowników", którą realizowała w roku szkolnym 2021/2022.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Uczniowie Staszica stawiają na zdrowie [NOWY]
Obrazy artykułów: zdrowie-2.jpgŚwieżo wyciskane soki to doskonała alternatywa dla osób, które nie przepadają za owocami i warzywami. Są doskonałym źródłem witamin, minerałów i enzymów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Soki są lekkostrawne, łatwo przyswajalne. Organizm wchłania z nich aż 90% wszystkich odżywczych substancji.

Nie bez powodu dziś na zajęciach praktycznych uczniowie z klasy 1TŻ uczyli się sporządzać "witaminowe bomby", które chronią organizm przed jesiennym przeziębieniem.

Zapraszamy do fotorelacji na fb.
Brawo 1 TŻ

KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wkład w budowanie pokoju na świecie – konkurs na prezentację w języku angielskim. [NOWY]

Obrazy artykułów: ke.jpgZapraszamy uczniów ZS1 do wzięcia udziału w konkursie na prezentację w języku angielskim, którego głównym celem jest złożenie hołdu najdłużej panującej w historii kobiecie i głowie państwa.

Termin przygotowania prac mija 10 października 2022.

Regulamin w rozwinięciu wiadomości...

ODBIÓR ŚWIADECTW MATURALNYCH

DRODZY ABSOLWENCI

Od 12 września 2022 r. od godz. 10.00 w sekretariacie szkoły możecie odebrać świadectwa z egzaminu maturalnego przeprowadzonego w sierpniu 2022 r.

Istnieje możliwość odebrania świadectw w innym terminie, ale zawsze do godziny 15.00.
Pamiętaj!
Jeżeli dokumenty są odbierane przez inną osobę, konieczne jest upoważnienie!