Witamy !

Witaj na stronie www Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica

Dzisiaj jest poniedziałek 4 Maja 2015.
Imieniny obchodzą: Florian, Malwina, Monika

ul. Sienkiewicza 8
09-100 Płońsk
tel./fax (23) 662-29-87
e-mail: poczta@zs1plonsk.pl

Zobacz film o szkole
Panorama szkoły
II Przegląd Musztry Klas Mundurowych

23 kwietnia zakończył się etap wojewódzkiego II Przeglądu Musztry Klas Mundurowych. W konkursie udział wzięło 14 drużyn w 13-osobowych składach ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego. Zawody odbyły się na Placu Musztry Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego.

Drużyna z naszej szkoły zajęła VI miejsce.

Serdecznie gratulujemy i dziekujęmy p. G. Koprowi za przygotowanie uczniów i opiekę podczas przeglądu.

REKRUTACJA 2015!!!

DRODZY GIMNAZJALIŚCI!!!

DOSTEPNA JEST JUŻ DLA WAS OFERTA EDUKACYJNA

NA ROK SZKOLNY 2015/2016

Zobacz ofertę

Rynek pracy - poznać i zrozumieć

Pierwszy dzień po świętach wielkanocnych był dla uczniów kl. IV TI okazją do spotkania z edukatorkami Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP w Ciechanowie.

Dzień Otwarty Szkoły 2015

Uczniowie Gimnazjum odwiedzili Zespół Szkół w dniu 28 kwietnia 2015r. Mogli zapoznać się ...

Uczniowie od Staszica wiedzą jak się uczesać, by oczarować jury

12 marca odbyła się w Poznaniu XXI edycja prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu „Mała Pętelka” dla młodych krawców i projektantów im. Małgorzaty Zaręby. Przybyła silna reprezentacja uczniów z branży największych ośrodków modowych w kraju, w tym m.in. z Warszawy, Katowic, Jarocina, Śremu, Ostrowa wielkopolskiego, Ostrzeszowa. Nie zabrakło tam także reprezentacji naszej szkoły - uczniów klasy II technikum fryzjerskiego.

W konkursie wystartowali uczniowie naszej szkoły z klasy II TF. Z uwagi na jego wysoką rangę nasi reprezentanci: Damian Żakowski i Martyna Chylińska, przez kilka miesięcy przygotowywali się do zmagań pod czujnym okiem znanej z wielu stylizacji publikowanych w popularnych branżowych pismach (np. „Młoda Para” i „Fryzury i makijaże”), doświadczonej w konkursowym świecie mgr Lucyny Pareckiej-Łaszczyk, nauczyciela naszej szkoły.

Nasi uczniowie wystartowali w kategorii fryzura – „Taneczne upięcia” oraz „Fryzura idola”. Należy zauważyć, że poziom konkursu rośnie z roku na rok, a tegoroczną edycję cechował szczególnie wysoki poziom konkurencji. Wystartowało 68 doskonale zapowiadających się stylistów fryzur.

Wśród tak wielu profesjonalnie przygotowanych konkursowych stylizacji, uczeń drugiej klasy technikum o profilu fryzjerskim ZS nr 1 w Płońsku, Damian Żakowski, autor stylizacji o nazwie „Marik”, po ,,morderczym" boju zakwalifikował się do finałowej czwórki, a następnie zdobył prestiżowe wyróżnienie.

zobacz galerię zdjęć

Nie masz jeszcze konta?