Nie masz jeszcze konta?

Projekt „PEACE” ponownie w ZS Nr 1 w Płońsku

W dniach od 07.03.2016 do 13.03.2016 Zespół Szkół Nr 1 im.Stanisława Staszica
w Płońsku bierze udział w projekcie „PEACE Cross-cultural Understanding”. Przez siedem dni szkoła będzie gościć troje studentów wolontariuszy z różnych krajów: Catrin Meier (Ukraina), Sukhneek Singh (Indie), Shamshad Ahmed (Bangladesz, od 2 lat studiuje w Kanadzie).

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Newsy

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dostawę artykułów żywnościowych na potrzeby Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku na rok 2016

kliknij link

STYPENDIUM SOCJALNE

STYPENDIUM SOCJALNE

UCZNIOWIE ZAMIESZKALI NA TERENIE PŁOŃSKA, U KTÓRYCH DOCHÓD NA OSOBĘ (NETTO) NIE PRZEKRACZA 456 ZŁ MOGĄ UBIEGAĆ SIĘ O STYPENDIUM SOCJALNE.

WYPEŁNIONE WNIOSKI Z DOKUMENTACJĄ O DOCHODACH ZA SIERPIEŃ 2015r. (w tym także zasiłki, alimenty, etc.) NALEŻY SKŁADAĆ DO PEDAGOGA DO DNIA 15 WRZEŚNIA 2014r. (WTOREK) - POBIERZ WNIOSEK