Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Klasy mundurowe

Obóz wojskowy

W dniach od 11 do 15 czerwca br. uczniowie klas mundurowych, łącznie 52 osoby z klasy pierwszej i drugiej, pod opieką wychowawców i nauczycieli, wzięli udział w obozie taktyczno-wojskowym zorganizowanym w 3 Batalionie Drogowo-Mostowym w Chełmnie.

Celem szkolenia było: wspieranie rozwoju zainteresowań wojskowych uczniów poprzez dostęp do sprzętu i wyposażenia wojskowego oraz wzmocnienie odporności psychofizycznej uczestników. Kierownikiem obozu, odpowiadającym za współpracę z jednostką wojskową, był p. Piotr Żochowski. Opiekę nad młodzieżą pełnili: p. J. Awdejuk, p. A. Dobrowolska, p. D. Kawczyńska.


Klasy mundurowe na finisażu wystawy o Ignacym Paderewskim

W dniu 29.05.2018 r w Urzędzie Miasta Płońsk  odbył się Finisaż wystawy ze zbiorów Muzeum Niepodległości w Warszawie pt.,,Ignacy Paderewski – Polak, Europejczyk, Mąż Stanu i Artysta”. Zespół Szkół nr 1 reprezentowali uczniowie klas mundurowych:  I LW i II LP wraz z opiekunem p. Anną Gizińską.


Obóz szkoleniowy klas policyjnych w Bachotku

            W terminie 14-17 maja 2018 roku młodzież klas policyjnych Zespołu Szkół nr 1 im. S. Staszica uczestniczyła w obozie szkoleniowym w miejscowości Bachotek położonej nad jeziorem o tej samej nazwie w województwie kujawsko-pomorskim. Uczniowie klas 1LP i II LP przebywali na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 


Finał ,,Sprawnych jak Żołnierze”

10 maja w na obiektach Zespołu Szkół w Chwałowicach odbył się finał zawodów mazowieckich ,,Sprawni jak Żołnierze. Delegaturę Kuratorium w Ciechanowie reprezentowali w kategorii chłopców uczniowie II LW w składzie: Bartłomiej Prusik, Łukasz Bonisławski oraz Bartosz Schodowski.


,,O srebrne muszkiety"

W dniu 24 kwietnia na strzelnicy sportowej w Gołotczyźnie zostały rozegrane zawody strzeleckie ,,O srebrne muszkiety". Konkurencja polegała na strzelaniu z ,,kbksu" do tarcz z odległości 50 m. Drużyna dziewcząt jak i chłopców zastały sklasyfikowane na II miejscu, ustępując tylko gospodarzom.

Wygenerowano w sekund: 0.03
8,761,643 unikalne wizyty