Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Klasy mundurowe

Klasy policyjne w ZKP w Sułkowicach

31 maja 2017r. uczniowie klas policyjnych Liceum Ogólnokształcącego odwiedzili Zakład Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.


Ogólnopolski Turniej klas Policyjnych "Klasa Policyjna Roku 2017"

W dniach 28-30 maja 2017 r. w Szkole Policji w Pile, pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka, odbył się IX Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych „Klasa Policyjna Roku 2017”.


Wyjazd klasy II LW do Muzeum Romantyzmu i Pozytywizmu

Dnia 25 maja 2017r. młodzież z klasy II LW z wychowawcą p. M. Zielińską- Nosarzewską oraz nauczycielem języka polskiego: p. A. Dobrowolską wzięła udział w literackiej wycieczce do Opinogóry i Gołotczyzny.


,,Za mundurem nie tylko panny sznurem”

Klasy mundurowe w ZS nr 1 w Płońsku funkcjonują od prawie 20 lat i nadal cieszą się zainteresowaniem wśród gimnazjalistów. Nic dziwnego, ponieważ w tych klasach jest czas na naukę, rzeczowe przygotowanie do matury, ale także zapoznanie z funkcjonowaniem jednostki wojskowej.


Uczniowie ZS nr 1 podczas zawodów PCK

Dnia 18 maja 2017r. na obiektach MCSiR w Płońsku zostały rozegrane zawody powiatowe organizowane przez PCK. Zawodnicy musieli rozwiązać test z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a następnie w sposób praktyczny pomóc osobom poszkodowanym.

Wygenerowano w sekund: 0.02
2,331,959 unikalne wizyty