Artykuły » Języki obce

Artykuły: Języki obce

Projekty w języku niemieckim - wystawa

W dniu 14 stycznia 2013r uczniowie klas pierwszych liceum i technikum zaprezentowali na korytarzu szkolnym wykonane przez siebie projekty w języku niemieckim pod kierunkiem Katarzyny Zalewskiej.

''Cinderella Today'' na żywo po angielsku w wykonaniu uczniów

W dniu 24 stycznia 2013 roku Grupa Teatralna A&A z Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku zaprezentowała na żywo wersję współczesną Kopciuszka Cinderella Today, pierwszy raz w wersji angielskiej. Scenariusz oraz występ przygotowały nauczycielki języka angielskiego p. Anna Jackiewicz – Ochidi oraz p. Agnieszka Urban.

,,Rosja moimi oczami’'I Powiatowy Konkurs na prezentację

W naszej szkole odbył się I Powiatowy Konkurs na prezentację multimedialną. ,,Rosja moimi oczami’’, w którym wzięli udział uczniowie z Powiatu Płońskiego. II miejsce w konkursie zajęła Ewelina Wiśniewska z klasy IIPS . Przygotowała ją p. A. Nowakowska.

,,Z literaturą rosyjską na Ty’’ I Powiatowy Konkurs Recytatorski

W ZS Nr 1 w Płońsku odbył się I Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Z literaturą rosyjską na Ty’’, który przygotowały p. A. Chylińska oraz p. A. Nowakowska. W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Płońskiego.