Artykuły » Języki obce

Artykuły: Języki obce

WYWIAD RADIOWY Z UCZNIAMI GRUPY TEATRALNEJ A&A 17.02.2016

17 lutego 2016 r. odwiedził naszą szkołę reporter radia RMF MAXXX Mazowsze, Kamil Puternicki. Dziennikarz spotkał się z młodzieżą szkolnej Grupy Teatralnej języka angielskiego A&A aby porozmawiać o działalności koła, zmaganiach aktorów-amatorów z żywym słowem i sceną teatralną.

Co mówili nasi aktorz dowiesz się odwiedzając nas na  facebooku GT A&A

Zaproszenie na spektakl w języku angielskim CINDERELLA TODAY 2 czyli Współczesny Kopciuszek

Grupa Teatralna A&A Zespołu Szkół nr 1 w Płoński serdecznie zaprasza na spektakl

CINDERELLA TODAY 2 A MODERN STORY czyli WSPÓŁCZESNY KOPCIUSZEK

1 kwietnia 2016 godz. 9.30 i 11.00

występ dla młodzieży gimnazjalnej.

4 kwietnia 2016 godz. 9.30 i 11.00

występ dla młodzieży Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku.

do Sali Teatralnej im. Ks. Kan. M. Tabaki w Kościele Parafialnym M. Kolbe

Grupa Teatralna A&A - zobacz nas na facebooku

zobacz zdjęcia z prób do spektaklu

47 Ogólnopolska Olimpiada Języka Rosyjskiego- Etap Okręgowy

5 marca 2016 roku w Warszawie odbył się etap okręgowy 47 Ogólnopolskiej Olimpiady      Języka Rosyjskiego. Uczennice ZS nr 1: Katarzyna Mariańska (III LW) i Justyna Jakubowska (IV TŻ/F) startowały z okręgu mazowieckiego. Łącznie Mazowsze  reprezentowało 88 uczestników, a więc konkurencja była bardzo silna.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Rosji i Języka Rosyjskiego

3 grudnia 2015 roku w ZS nr 1 im. S. Staszica odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Rosji i Języka Rosyjskiego skierowany do uczniów klas pierwszych i drugich Technikum i Liceum Ogólnokształcącego. Organizatorkami Konkursu były rusycystki: Anna Nowakowska, Alina Chylińska i Elżbieta Kraszewska.

Kiermasz Ozdób i Wypieków Świątecznych

17 grudnia 2015 roku w ZS nr 1 im. S. Staszica odbył się Kiermasz Ozdób Świątecznych. Uczniowie przez kilka miesięcy własnoręcznie wykonywali piękne bombki, choinki z makaronu, mikołaje z cekinów, świąteczne stroiki i inne ozdoby, które następnie można było zakupić podczas przerw lekcyjnych. Dodatkowo uczniowie upiekli na ten dzień pyszne ciasta, które również sprzedawane były na szkolnym holu.