Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Pedagog szkolny

INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

W KAŻDĄ ŚRODĘ OD GODZINY 8.00 – 12.00

W BUDYNKU INTERNATU ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1

PRZYJMUJE PANI PSYCHOLOG JOANNA JAKUBIAK

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY
I ICH RODZICÓW NA BEZPŁATNE KONSULTACJE


SZKOLENIE PROFILAKTYCZNO – METODYCZNE "NARKOTYKI I DOPALACZE" W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W PŁOŃSKU

            W dniu 20 kwietnia 2016r. z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Płońsku  i Centrum Profilaktyki Społecznej odbyło się spotkanie przedstawicieli władz samorządowych, policji, placówek oświatowych, wychowawczych i profilaktycznych z powiatu płońskiego.


"KWIAT KOBIECOŚCI" W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W PŁOŃSKU

            W dniu 21 kwietnia 2016r. w ramach programu edukacyjnego "Młoda i Zdrowa" skierowanego do uczennic w wieku 16-19 lat, do naszej szkoły przyjechały Panie z Ogólnopolskiej Organizacji "Kwiat Kobiecości". Zasadniczą część spotkania poświęconą problematyce zachorowań na raka szyjki macicy i możliwości wczesnego wykrycia choroby- poprowadziła Pani Prezes Ida Karpińska.

 

 Zajęcia otwarte na temat profilaktyki zażywania dopalaczy

W dniu 09 grudnia 2015r. w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku odbyły się zajęcia otwarte poświęcone tematyce profilaktycznej. Warsztaty dla uczniów klasy 2 technikum fryzjerskiego poprowadziła pedagog Monika Gołębiowska – Łaska.


Spotkanie inicjujące powstanie grupy PaTPORTOWEJ

W dniu 18 listopada 2015 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku odbyło się spotkanie dotyczące utworzenia grupy PatPORTOWEJ. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie deklarujący chęć realizacji działań z zakresu twórczej profilaktyki w szkole i środowisku lokalnym oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, Wolontariatu i kierownictwa szkoły. Inicjatywa uczniów, reprezentowanych przez Samorząd Uczniowski, wsparta została przez przedstawiciela Starostwa Powiatowego w Płońsku i doradcę Starosty do spraw bezpieczeństwa młodzieży – pana Dariusza Sady oraz Przewodniczącą Rady Rodziców panią Agatę Żulewską. Wsparcia merytorycznego udzieliła pani Anna Mika- ekspert Pat w powiecie płońskim i koordynator do spraw profilaktyki w Urzędzie Miejskim w Raciążu.

Wygenerowano w sekund: 0.03
6,841,916 unikalne wizyty