Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Egzaminy zawodowe

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie Sesja 1. Styczeń - luty 2020 r. Część praktyczna

 

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie


Sesja 1. Styczeń - luty 2020 r.


Część praktyczna

Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 – 142001 – 0230V

 

9.01.2020r. ( czwartek )  Model egzaminu „d”  

            

M.46.  Eksploatacja systemów mechatronicznych w rolnictwie.    

 

311 515 – Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki – 27 osób                                                                       

 

 9.01.2019r.          godz. 13.00         sala 25                   d – 120                          27 osób

 

1. Adamski Michał

2. Brzeziński Piotr

3. Gajewski Damian

4. Gołębiewski Jacek

5. Grzeszczak Dawid

6. Gwiazda Rafał

7. Gwiazdowski Patryk Krzysztof

8. Idzikowski Jakub

9. Jaworski Rafał

10. Kocik Klaudiusz

11. Kowalski Adam

12. Kownacki Łukasz

13. Kozłowski Rafał

14. Kubiński Jakub

15. Marciniak Jonasz

16. Mielczarek Jakub

17. Mossakowski Artur Jakub

18. Nowakowski Łukasz

19. Pasiewicz Szymon

20. Romanowski Daniel

21. Sadowski Hubert

22. Słupecki Maciej

23. Śmigielski Dominik

24. Wasilewski Michał

25. Wesołowski Karol

26. Wiśniewski Sławomir

27. Zawadewicz Michał

 

M.42 Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych.            

 

 311513 – Technik pojazdów samochodowych – 7 osób

 

9.01.2019r.           godz. 13.00                   sala 27              d – 120               7 osób

 

1. Kaniecki Piotr

2. Mochocki Radosław

3. Nowatkiewicz Grzegorz

4. Rydel Piotr

5. Wierzchowski Mateusz

6. Zieliński Cezary

7. Gzowski Adrian

 

T.15    Organizacja żywienia i usług gastronomicznych   

 

343404 – Technik żywienia i usług gastronomicznych – 20 osób

 

9.01.2019r.     godz. 13.00             sala 26              d – 150                                 20 osób

 

1. Antkiewicz Justyna

2. Biegalski Tomasz

3. Brudzikowska Klaudia Beata

4. Czaicki Filip Łukasz

5. Demianiuk Daria Anita

6. Dusińska Patrycja

7. Karwowska Sylwia

8. Kruszewska Anita

9. Krynicka Ilona

10. Malińska Dominika

11. Nowakowska Monika

12. Ostrowska Ewa

13. Sadłowska Justyna Paulina

14. Sadowska Patrycja

15. Szczepańska Aleksandra

16. Turkowska Anna

17. Wasiak Weronika

18. Wiśniewska Daria Dominika

19. Witczak Julia

20. Wojciechowska Weronika

 

E.19   Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych.

 

311 410 – Technik mechatronik kl. IV– 7  osób  

 

15.01.2020r.            godz. 9.00           sala 28 CKZ                       dk – 180                     7 osób

 

1. Bobiński Dominik

2. Gołębiewski Bartosz

3. Jędrzejewski Piotr

4. Kamiński Piotr

5. Obrębski Mikołaj

6. Piekut Jakub

7. Zakrzewski Łukasz

 

Skład zespołu nadzorującego:

 

A.55   Drukowanie cyfrowe.  

 

311 911 – Technik cyfrowych procesów graficznych                    kl. III – 7  osób  

 

18.01.2020r.            godz. 12.00           sala 19                       w – 120                     4 osoby

 

1. Adamiak Kacper

2. Borychowska Julia Anna

3. Jakubiak Konrad

4. Klejnowska Magda

 

18.01.2020r.            godz. 16.00           sala 19                       w – 120                     3 osoby

 

1. Koszorek Maciej

2. Obrębska Magdalena

3. Woźniak Magdalena


Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie Sesja 1. Styczeń - luty 2020r.

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

 

Sesja 1. Styczeń - luty 2020r.

Część pisemna ( wszystkie kwalifikacje )

 

Data egzaminu – 10.01.2020r.( piątek )


Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 – 142001 – 0230V

   


 T.15   Organizacja żywienia i usług gastronomicznych  

 

343404 – Technik żywienia i usług gastronomicznych – kl. IV  godz.12.00   sala 25 – 20 osób

 

A.25  Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych

 

311 911 – Technik cyfrowych procesów graficznych – kl. IV  godz. 12.00    sala 25 – 3 osoby

 

A.55  Drukowanie cyfrowe.                                                                                                                                   

 

 311 911 – Technik cyfrowych procesów graficznych               godz. 14.00          sala 26 – 7 osób

 

E.19  Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych                                                                                   

311 410 – Technik mechatronik – kl. IV                                godz.14.00          sala 26 – 7 osób

 

M.46  Eksploatacja systemów mechatronicznych w rolnictwie                                                                                                                                          

311515 – Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki – kl. IV  godz. 14.00   sala 25 – 27 osób

 

M.42  Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów 

 

311 513  Technik pojazdów samochodowych – kl. IV            godz.14.00       sala 27 –    7 osób

 




Wygenerowano w sekund: 0.04
7,176,139 unikalne wizyty