Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nawigacja

Artykuły » Erasmus

Artykuły: Erasmus

Informacje wstępne dotyczące wyjazdu młodzieży ZS1 do Grecji.

Erasmus+

 

Informcje wstępne dotyczące wyjazdu do Grecji

 

do projektu pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 1 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

 

 

W dniu 6 czerwca 2019 r. odbyło się spotkanie z młodzieżą klas technik żywienia i usług gastronomicznych, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik grafiki i poligrafii cyfrowej wraz z wychowawcami, w celu zapoznania się z wstępnymi informacjami na temat projektu mobilności młodzieży Erasmus +.


OGŁOSZENIE - rozpoczynamy rozmowy kwalifikacyjne w ramach programu Erasmus+

OGŁOSZENIE

do projektu pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 1 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019.

 

            W dniu 17 i 18 czerwca 2019 przeprowadzone zostaną rozmowy kwalifikacyjne na zagraniczne praktyki zawodowe, które odbędą się w Grecji jesienią 2019 roku i wiosną 2020 roku.

 

Zespół Rekrutacyjny będzie pracował w dwóch grupach:

 

GRUPA I – sala nr 1 w internacie:


  • Poniedziałek 17/06/19 od godz. 8.00

                   - Klasa technik żywienia i usług gastronomicznych IIITŻ 

  • Wtorek 18/06/2019 od godz. 8.00

                 - Klasa technik grafiki i poligrafii cyfrowej IIITG

 

GRUPA II - sala nr 2 w internacie


  • Poniedziałek 17/06/2019 godz. 12.15

                   - Klasa technik żywienia i usług gastronomicznych IITŻ

                   - Klasa technik grafiki i poligrafii cyfrowej IITG

                   - Klasa mechanizacji rolnictwa i agrotroniki IIITR 

  • Wtorek 18/06/2019 od godz. 8.00

                   - Klasa technik żywienia i usług gastronomicznych ITŻ

                   - Klasa technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki I , II TR

         

 

Uczniowie wchodzą na przesłuchanie według listy w dzienniku elektronicznym. Niestawienie się na rozmowę w wyznaczonym terminie dyskwalifikuje ucznia z możliwości wyjazdu na zagraniczne praktyki zawodowe. W szczególnych przypadkach (choroba, egzaminy zawodowe z kwalifikacji) będzie ustalony dodatkowy termin. Takie sytuacje proszę zgłaszać do pani Agnieszki Urban koordynatora projektu.


UWAGA!!!

Na rozmowę kwalifikacyjną uczeń jest zobowiązany wziąć ze sobą CV – EUROPASS w języku angielskim oraz list motywacyjny również w języku angielskim.

 

Formularze kryteriów naboru w formie papierowej są dostępne u koordynatora projektu pani Agnieszki Urban oraz wychowawców klas : technik żywienia i usług gastronomicznych, technik mechanizacji rolnictwa, technik grafik i poligrafii cyfrowej.


Wyniki rekrutacji na zagraniczne praktyki zawodowe będą dostępne w sekretariacie szkoły po wcześniejszym ogłoszeniu na stronie i facebooku szkoły.

 

Zespół Rekrutacyjny Erasmus +


Praktyki zagraniczne Erasmus+

 

 Erasmus+

 

 

 

Smile"WE ARE GOING TO GREECE SOON"Smile

 

 

W przyszłym roku szkolnym 2019/20 uczniowie Technikum nr1 w Płońsku wyjadą na praktyki do Grecji w ramach programu ERASMUS+

 

 

Informacje do projektu pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 1 2019-1-PL01- KA102-063391współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019


czytaj dalej...


REKRUTACJA NA ZAGRANICZNE PRAKTYKI ROZPOCZĘTA

Erasmus+

 

 

 

 

 

REKRUTACJA NA ZAGRANICZNE PRAKTYKI ZAWODOWE

 

do projektu pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 1 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

 

W dniu 17 czerwca 2019 rozpoczęliśmy rekrutację na zagraniczne praktyki zawodowe do Grecji, która potrwa do 5 września 2019r.


 W dniu 17 i 18 czerwca 2019 przeprowadzono pierwsze rozmowy kwalifikacyjne, w których wzięli udział uczniowie z następujących klas i zawodów:


Klasa  II, III – technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Klasa I, II, II – technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Klasa I, II, III – technik żywienia i usług gastronomicznych


W sierpniu 2019 zostanie ustalony dodatkowy termin dla pozostałych osób z wyżej wymienionych klas, które z rożnych powodów nie mogły uczestniczyć w rozmowach kwalifikacyjnych w czerwcu. Dodatkowy termin zostanie podany na stronie internetowej szkoły.


Po zakończeniu rekrutacji będzie gotowa lista rankingowa dostępna w sekretariacie dla trzech wyżej wymienionych zawodów, w której znajdziecie dane osobowe, ilość uzyskanych punktów oraz kryteria rekrutacji.


Uczniowie, którzy nie znajdą się na liście uczestników zagranicznych praktyk zawodowych, będą mogli odwołać się do Komisji Odwoławczej w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników tj. do 13 września 2019 r.

 

Koordynator projektu

Agnieszka Urban

Wygenerowano w sekund: 0.07
5,562,084 unikalne wizyty