Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nawigacja

Artykuły » CKZ nr 2

Artykuły: CKZ nr 2

Szczegółowy harmonogram kursów kształcenia zawodowego dla uczniów ZS nr 1 2020/2021

 

KURS III stopnia

Fryzjer 514101


KURS 05.10.2020 – 30.10.2020 r.


Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8.00 – 8.45

LPŁ (tech.) 

LPŁ (kolor.) 

LPŁ (piel.) 

LPŁ (kolor.) 

LPŁ (tech.) 

2. 8.50 – 9.35

LPŁ (tech.) 

LPŁ (kolor.) 

LPŁ (tech.) 

MJ (j.ang.) 

LPŁ (tech.) 

3. 9.40 – 10.25

LPŁ (tech.) 

LPŁ (piel.) 

LPŁ (tech.) 

 

LPŁ (form.) 

4. 10.40 – 11.25

LPŁ (tech.) 

 

LPŁ (tech.) 

LPŁ (kolor.) 

LPŁ (form.) 

5. 11.30 – 12.15

LPŁ (form.) 

MJ (j.ang.) 

MJ (j.ang.) 

 

MJ (j.ang.) 

6. 12.20 – 13.05

LPŁ (form.)

AD (dział.)

 

 

LPŁ (form.)

7. 13.10 – 13.55

LPŁ (form.)

AD (dział.)

 

 

LPŁ (kolor.)

8. 14.10 – 14.55

LPŁ (form.)

AD (dział.)

 

 

 

9. 15.00 – 15.45

LPŁ (kolor.)

LPŁ (piel.)

 

 

 

10. 15.50 – 16.35

LPŁ (kolor.)

AD (dział.)

 

 

 

 

KURS III stopnia

Fryzjer 514101

KURS 05.10.2020 – 30.10.2020 r.


Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8.00 – 8.45

LPŁ (tech.)

LPŁ (kolor.)

LPŁ (piel.)

LPŁ (kolor.)

LPŁ (tech.)

2. 8.50 – 9.35

LPŁ (tech.)

LPŁ (kolor.)

LPŁ (tech.)

MJ (j.ang.)

LPŁ (tech.)

3. 9.40 – 10.25

LPŁ (tech.)

LPŁ (piel.)

LPŁ (tech.)

 

LPŁ (form.)

4. 10.40 – 11.25

LPŁ (tech.)

 

LPŁ (tech.)

LPŁ (kolor.)

LPŁ (form.)

5. 11.30 – 12.15

LPŁ (form.)

MJ (j.ang.)

MJ (j.ang.)

 

MJ (j.ang.)

6. 12.20 – 13.05

LPŁ (form.)

AD (dział.)

 

 

LPŁ (form.)

7. 13.10 – 13.55

LPŁ (form.)

AD (dział.)

 

 

LPŁ (kolor.)

8. 14.10 – 14.55

LPŁ (form.)

AD (dział.)

 

 

 

9. 15.00 – 15.45

LPŁ (kolor.)

LPŁ (piel.)

 

 

 

10. 15.50 – 16.35

LPŁ (kolor.)

AD (dział.)

 

 

 

 

Liczba uczniów klas II i III przyjeżdżających do Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku na kursy dokształcania zawodowego
od 01.09.2020 r. do 28.05.2021 r.


Lp.

Zawód

Stopień

Termin

Ośrodek szkolenia

Powiat

Liczba uczniów

1.

Fryzjer 514101 (gr.1)

III

07.09.2020 – 02.10.2020

CKZ nr 2  Płońsk

ZS nr 3 Mława

ZSZ Nasielsk

ZSP Żuromin

18

6

1

2.

Fryzjer 514101 (gr.2)

III

05.10.2020 – 30.10.2020

CKZ nr 2  Płońsk

ZS nr 1 Płońsk

ZS nr 2 Płońsk

ZS Raciąż

ZS Czerwińsk

Ośrodek Szkolno – Wychow. Sierpc

10

3

3

2

1

3.

Fryzjer 514101 (gr.1)

II

02.11.2020 – 27.11.2020

CKZ nr 2  Płońsk

ZS nr 1 Płońsk

ZS Czerwińsk

ZS Raciąż

20

5

6

4.

Fryzjer 514101 (gr.2)

II

30.11.2020 – 08.01.2021

(w tym ferie świąteczne)

CKZ nr 2  Płońsk

ZS nr 2 Płońsk

ZSP Żuromin

ZSZ Nasielsk

ZSP Drobin

12

6

8

1

5.

Fryzjer 514101 (gr.1)

I

01.02.2021 – 26.02.2021

CKZ nr 2  Płońsk

 

 

6.

Fryzjer 514101 (gr.2)

I

01.03.2021 – 26.03.2021

CKZ nr 2  Płońsk

 

 

7.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

III

01.02.2021 – 26.02.2021

CKZ nr 2  Płońsk

ZS nr 1 Płońsk

ZS nr 2 Płońsk

ZS Raciąż

ZS Czerwińsk

1

7

8.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

II

01.03.2021 – 26.03.2021

CKZ nr 2  Płońsk

ZS nr 1 Płońsk

27

9.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

II

29.03.2021 – 23.04.2021

CKZ nr 2  Płońsk

ZS nr 2 Płońsk

ZS Raciąż

ZSZ Nasielsk

13

10

4

10.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

I

26.04.2021 – 28.05.2021

CKZ nr 2  Płońsk

 

 

 

Liczba uczniów klas II i III wielozawodowych skierowanych na kursy dokształcania zawodowego

do innych szkół z Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku

od 01.09.2020 r. do 16.04.2021 r.


Lp.

Zawód

Stopień

Termin

Ośrodek szkolenia Powiat

Szkoła

Liczba uczniów

1.

Sprzedawca 522301

III

01.03.2021 – 26.03.2021

Raciąż

ZS Raciąż

7

2.

Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618

III

22.02.2021 – 19.03.2021

Gostynin

CKZ

2

3.

Lakiernik 713201

III

22.03.2021 – 16.04.2021

Gostynin

CKZ

2

4.

Ślusarz 722204

III

30.11.2020 – 22.12.2020

Szydłowiec

CKZ i Ust.

2

5.

Elektryk 741103

III

01.02.2021 – 26.02.2021

Żuromin

CKZ i Ust.

3

6.

Piekarz 751204

III

22.03.2021 – 16.04.2021

Gostynin

CKZ

1

7.

Kucharz 512001

II

07.09.2020 – 02.10.2020

Raciąż

ZS Raciąż

3

8.

Sprzedawca 522301

II

07.09.2020 – 02.10.2020

Żuromin

CKZ i Ust.

14

9.

Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618

II

02.11.2020 – 27.11.2020

Szydłowiec

CKZ i Ust.

3

10.

Elektryk 741103

II

30.11.2020 – 22.12.2020

Żuromin

CKZ i Ust.

2

11.

Cukiernik 751201

II

02.11.2020 – 27.11.2020

Gostynin

CKZ

7

12.

Piekarz 751204

II

05.10.2020 – 30.10.2020

Gostynin

CKZ

1

13.

Stolarz 752205

II

11.01.2021 – 19.02.2021

Gostynin

CKZ

3

14.

Elektronik 742117

II

07.09.2020 – 02.10.2020

Żuromin

CKZ i Ust.

4

15.

 

 

 

 

 

 

 


Kursy I stopnia dla klas pierwszych

Szczegółowy harmonogram kursów I stopnia dla uczniów ZS nr 1 - pobierz


Kurs III Stopnia Fryzjer

OGŁOSZENIE

 

KURS III STOPNIA FRYZJER– 28.10.2019 r. – 22.11.2019 r.

(ZS nr 2 Płońsk, Zespół Szkół w Drobinie, Zespół Szkół Raciąż, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Pomiechówek, ZSZ Ciechanów ul. Kopernika, ZSZ Mława, ZSZ Nasielsk, ZSP Żuromin)

Godziny trwania zajęć w poszczególnych dniach:

Poniedziałek – 8.00 – 15.45

Wtorek – 8.00 – 13.55

Środa – 8.00 - 13.55

Czwartek – 8.00 – 13.05

Piątek – 8.00 – 12.15

Opieka: Lidia Bąk

 

Informacja dla uczniów mieszkanjących na czas kursu w internacie - pobierz


Informacja dla uczniów mieszkanjących na czas kursu w internacie

 

Informacja dla uczniów mieszkanjących na czas kursu w internacie - pobierz


Wygenerowano w sekund: 0.09
10,318,047 unikalne wizyty