Nie masz jeszcze konta?

Artykuły » absolwenci

Artykuły: absolwenci

Absolwenci Zespołu Szkół nr 1

9 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku odbyło się spotkanie absolwentów klasy V BR Technikum Mechanizacji Rolnictwa, którzy ukończyli szkołę w 1982 r.

Spotkanie rozpoczęło się ...czytaj więcej

III Zjazd Absolwentów w ramach 70-lecia szkoły

W spotkaniu III Zjazdu Absolwentów Szkoły z okazji 70-lecia uczestniczyli absolwenci z 1978 roku Technikum Mechanicznego – obróbka skrawaniem z 1978 roku. Organizatorem spotkania klasy był pan Andrzej Brzeski i pan Marian Szymański. W spotkaniu uczestniczył pan Tadeusz Podlecki, który na spotkanie specjalnie przybył aż ze Stanów Zjednoczonych. Wychowawcą klasy był pan Janusz Wierzchołowski,  nauczyciel geografii i przysposobienia obronnego, późniejszy wicedyrektor szkoły.

rok 2017 - III Zjazd Absolwentów

Wizyta absolwentów z 1977

W dniu 29.08.2017 roku naszą szkołę odwiedzili absolwenci Liceum Zawodowego rocznika 1977, uczący się w zawodzie mechanik obróbki skrawaniem: pan Krzysztof Zakrzewski oraz pan Andrzej Kisiel – mieszkający w Australii (pierwszy z prawej). Po zwiedzeniu  szkoły zrobili sobie zdjęcia przy tablicy pamiątkowej z okazji 70-lecia szkoły. Wychowawcą klasy była pani Honorata Orchowska – nauczycielka języka rosyjskiego. Zapraszamy innych absolwentów do odwiedzania naszej szkoły.