Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nawigacja

Artykuły » Internat

Artykuły: Internat

Walentynki w internacie

Walentynki to święto zakochanych, które obchodzone jest na całym świecie 14 lutego. W środę w internacie ZSZ 1 w Płońsku odbyła się „ Walentykowa poczta”. Wychowankowie oraz osoby które zorganizowały walentynki przygotowały kartki z miłym wpisem. Osobom, do których trafiły walentynki, zrobiło się bardzo miło i automatycznie na ich twarzach pojawił się uśmiech.


Wieczór z karaoke

7 lutego 2018 roku w internacie Zespołu Szkół nr 1 odbył się muzyczny wieczór karaoke. Wychowankowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w różnych gatunkach muzyki m.i.n Pop i Disco polo. Wieczór upłynął w bardzo wesołej atmosferze, a całą zabawę prowadził sor Jarosław J. 

 

Opiekunowie: Jacek Awdejuk, Małgorzata Muniowska, Jarosław Płuciennik

 

Przygotował: Jarosław Płuciennik


Wigilia w internacie

19 grudnia w internacie odbyła się Kolacja Wigilijna wychowanków. Jak co roku odczytany został fragment Pisma Świętego, złożone zostały przez Panią Kierownik świąteczne życzenia po czym podzieliliśmy się opłatkiem i w miłej atmosferze zjedliśmy tradycyjne potrawy wigilijne przyrządzone przez nasze panie kucharki. Nie zabrakło również kolęd karaoke i świątecznych piosenek. W tym roku wychowawcy przygotowali dla wychowanków film od Świętego Mikołaja oraz specjalne prawo jazdy na prowadzenie sań J. Oczywiście nie zabrakło również samego Św. Mikołaja z workiem pełnym prezentów, w którego w tym roku wcielił się wychowanek Paweł Białecki.


Wigilia Diabetyków

 W czwartek 14 grudnia 2017 roku odbyło się w internacie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku tradycyjne spotkanie wigilijne Płońskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: p. Starosta Andrzej Stolpa, p. Burmistrz Andrzej Pietrasik i ksiądz Proboszcz Parafii Św. Maksymiliana Kolbe Zbigniew Sajewski.Mikołajkowy turniej „FIFA 2018”

W środę 6 grudnia w internacie Zespołu Szkół Nr 1 odbył się mikołajkowy turniej  „FIFA 2018”. Udział wzięło dziesięcioro wychowanków. Rywalizacja w grze wirtualnej była bardzo zacięta, niektóre mecze kończyły się remisem i o zwycięstwie decydowała dogrywka.

Wygenerowano w sekund: 0.03
4,359,582 unikalne wizyty