Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nawigacja

Artykuły » Internat

Artykuły: Internat

Wigilia Diabetyków

 W czwartek 14 grudnia 2017 roku odbyło się w internacie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku tradycyjne spotkanie wigilijne Płońskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: p. Starosta Andrzej Stolpa, p. Burmistrz Andrzej Pietrasik i ksiądz Proboszcz Parafii Św. Maksymiliana Kolbe Zbigniew Sajewski.Mikołajkowy turniej „FIFA 2018”

W środę 6 grudnia w internacie Zespołu Szkół Nr 1 odbył się mikołajkowy turniej  „FIFA 2018”. Udział wzięło dziesięcioro wychowanków. Rywalizacja w grze wirtualnej była bardzo zacięta, niektóre mecze kończyły się remisem i o zwycięstwie decydowała dogrywka.


Wróżby Andrzejkowe

27 listopada odbyło się w internacie spotkanie andrzejkowe. Można było nie tylko dowiedzieć się kto pierwszy ożeni się/wyjdzie za mąż, jak również wywróżyć sobie przyszłość z wosku....dziecko, czaszka, twarz mężczyzny, hipopotam, motyl, mysz i wiele innych ciekawych figur. Wśród zabaw znalazły się również balony z wróżbą, układanie butów oraz serca z imionami przyszłej przyjaźni.

 


Wspólne wyjście do kina.

W listopadzie w naszym kinie ukazała się premiera filmu „ Listy do M 3”. Wspólnie zdecydowaliśmy, że wyjście na niego będzie miłym akcentem przed świąteczną gorączką zakupów, jak również ciekawą formą spędzania czasu wolnego. W czwartek 16 listopada późnym popołudniem mogliśmy obejrzeć ten film i poczuć już teraz magię świąt.


Warsztaty makijażowe w internacie.

2 listopada 2017 roku odbyły się w Internacie  bezpłatne ,,Warsztaty makijażowe”, które poprowadziła liderka firmy AVON: mistrz makijażu – pani Katarzyna Gniazdowska. Podczas spotkania  można było zdobyć umiejętność jak  szybko zrobić makijaż dzienny, a potem w prosty sposób zmienić go w wieczorowy.

Wygenerowano w sekund: 0.06
5,186,717 unikalne wizyty