Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nawigacja

Artykuły » Internat

Artykuły: Internat

Wróżby Andrzejkowe

27 listopada odbyło się w internacie spotkanie andrzejkowe. Można było nie tylko dowiedzieć się kto pierwszy ożeni się/wyjdzie za mąż, jak również wywróżyć sobie przyszłość z wosku....dziecko, czaszka, twarz mężczyzny, hipopotam, motyl, mysz i wiele innych ciekawych figur. Wśród zabaw znalazły się również balony z wróżbą, układanie butów oraz serca z imionami przyszłej przyjaźni.

 


Wspólne wyjście do kina.

W listopadzie w naszym kinie ukazała się premiera filmu „ Listy do M 3”. Wspólnie zdecydowaliśmy, że wyjście na niego będzie miłym akcentem przed świąteczną gorączką zakupów, jak również ciekawą formą spędzania czasu wolnego. W czwartek 16 listopada późnym popołudniem mogliśmy obejrzeć ten film i poczuć już teraz magię świąt.


Warsztaty makijażowe w internacie.

2 listopada 2017 roku odbyły się w Internacie  bezpłatne ,,Warsztaty makijażowe”, które poprowadziła liderka firmy AVON: mistrz makijażu – pani Katarzyna Gniazdowska. Podczas spotkania  można było zdobyć umiejętność jak  szybko zrobić makijaż dzienny, a potem w prosty sposób zmienić go w wieczorowy.


Otrzęsiny w internacie.

   Dnia 26.10 2017 r. odbyły się w Internacie ZS nr 1 ,, Otrzęsiny” , czyli oficjalne przyjęcie do społeczności internackiej uczniów klas pierwszych. Kandydaci na wychowanka internatu musieli zmierzyć się z  wieloma konkurencjami i niespodziankami przygpowanymi przez starszych kolegów i kolezanki. 


zasady pobytu w internacie dla kursantów i do pobrania oświadczenie dla rodziców

Informacje dla uczniów skierowanych na kursy z klas wielozawodowych, mieszkających w Internacie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku

zasady pobytu w internacie dla kursantów- pobierz

oświadczenie dla rodziców - pobierz

Wygenerowano w sekund: 0.06
4,359,502 unikalne wizyty