Artykuły » Internat

Artykuły: Internat

Z życia mieszkańców internatu.....

Podsumowując pierwszy semestr roku szkolnego 2018/2019 można powiedzieć że to był dla nas dobry czas. Wiele się działo…..

Początek roku to „Dyniowe ucztowanie”, Otrzęsiny wychowanków klas I, spotkanie internatów (mecz piłki siatkowej- 4 październik) oraz wygrana naszej wychowanki Eli Kamińskiej w Konkursie Nadleśnictwa Płońsk….ale o tym już pisaliśmy.

Konkurs plastyczny „Moje wędrówki po lesie”

12 grudnia w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Moje wędrówki po lesie”, zorganizowanego przez Nadleśnictwo Płońsk.
I miejsce w kategorii dla uczniów szkół średnich zdobyła Elżbieta Kamińska uczennica klasy I LP Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku.
Prace nagrodzonych uczniów zostały przedstawione w kalendarzu na rok 2019 wydanym przez organizatora konkursu.
Opiekę nad uczennicą sprawowała p. Joanna Kierszak

Otrzęsiny ,,Pierwszaków"

22 października w internacie odbyła się uroczystość powitania wychowanków klas pierwszych. „Pierwszaki” by stać się pełnoprawnymi mieszkańcami internatu musieli przebyć ciężką drogę i między innymi: wypić mleko z miseczki, narysować lewą ręką portret wychowawcy, zatańczyć z wychowankiem ze starszej klasy czy zjeść koci przysmak. Wszyscy odważnie udowodnili, że zasługują na to, by wstąpić w zaszczytne mury Internatu i złożyli przysięgę ślubując m.in. sumienność w chodzeniu do szkoły i pomoc innym.

,,Dyniowe ucztowanie"

12 września 2018r. w internacie Zespołu Szkół nr1 grupa dziewcząt i chłopców, pod opieką Pani Joanny Kierszak oraz Adrianny Osmyckiej wykonała dekorację jesienną. Głównym elementem były dynie, które ozdobiły stołówkę szkolną.

Informacje dla uczniów ubiegających się o miejsca w internacie

INFORMACJA DLA MŁODZIEŻY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O PRZYJĘCIE DO INTERNATU W ROKU SZKOLNYM 2018/2019.

Podania o przyjęcie do internatu należy składać do 20 sierpnia 2018 roku w sekretariacie Szkoły lub bezpośrednio w internacie.

Na stronie internetowej Szkoły umieszczone są wzory druków do pobrania:

1. Oświadczenie - pobierz
  2. Wniosek o przyjęcie do internatu - pobierz str. 1, pobierz str. 2
  3. Podanie - pobierz

Kwaterowanie młodzieży w  Internacie ZS nr 1 rozpocznie się
2 września 2018 roku (niedziela) od godziny 16.00.

Mieszkańcy Internatu powinni przywieźć ze sobą powleczenie na pościel.

Stołówka Internatu czynna będzie od poniedziałku - 3 września 2018r.

Opłata za zakwaterowanie w roku 2018 wynosi 147,00 zł za miesiąc.

Dzienna stawka za wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja) nie uległa zmianie i wynosi 11,00 zł.

Opłata za wrzesień 2018 r. wynosi: 353,80 zł.

Opłat za wyżywienie i zakwaterowanie należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca za bieżący miesiąc.

Wpłat można dokonywać w kasie internatu (u intendenta) lub na konto:  69 8230 0007 0005 0627 2000 0003.

Prosimy o terminowe dokonywanie opłat.