Nie masz jeszcze konta?

Artykuły » Internat

Artykuły: Internat

zasady pobytu w internacie dla kursantów i do pobrania oświadczenie dla rodziców

Informacje dla uczniów skierowanych na kursy z klas wielozawodowych, mieszkających w Internacie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku

zasady pobytu w internacie dla kursantów- pobierz

oświadczenie dla rodziców - pobierz

Karaoke w Internacie

8 lutego 2017r. na zakończenie I semestru w internacie ZS nr 1 odbył się wieczór karaoke.

Piłka siatkowa uczniowie kontra nauczyciele

2 grudnia 2016r  odbył się mecz piłki siatkowej, było to spotkanie młodzieży mieszkającej w internacie z nauczycielami ZS nr 1.

Wigilia w Internacie

20 grudnia 2016r. odbyła się uroczysta kolacja wigilijna. Młodzieży z okazji Świąt Bożego Narodzenia zostały złożone życzenia przez p. kierownik M.Muniowską, p.dyrektor M.Szacherską oraz p.wicedyrektora St.Urbana.

Integracyny mecz piłki siatkowej

29 listopada odbyło się spotkanie integracyjne internatów: ZS Nr 1 oraz LO. Tym razem były to mecze piłki siatkowej pod opieką pana J.Awdejuka, w których nasza młodzież zdobyła II miejsce.