Artykuły: Zawody sportowe

Zawody sportowe w halową piłkę nożną 22.11.2013

W dniu 22 listopada w Płońsku odbyły się zawody w halowa piłkę nożna dziewcząt. Nasze zawodniczki zajęły II MIEJSCE i zdobyły puchar dla szkoły.

Mistrzostwa Powiatu w siatkówkę 13.03.2014

W płońskiej sali sportowej MCSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Płońskiego w siatkówkę dziewcząt i chłopców. Chłopcy zajęli III MIEJSCE. Opieka; Piotr Żochowski i Jacek Awdejuk.

Mistrzostwa Płońska w biegach przełajowych 11.10.2013

Biegi przełajowe w Ciechanowie 24.10.13

W dniu 24 października uczniowie naszej szkoły wzięły udział w biegach przełajowych w Ciechanowie. Opiekę sprawował pan A. Markowski.

Mistrzostwa Płońska w biegach przełajowych 11.10.13

W dniu 11 października 2013 odbyły się biegi przełajowe w czternastu kategoriach wiekowych, w których wzięli udział uczniowie wszystkich szczebli. Z naszej szkoły wzięło udział 17 osób. Zdobyliśmy II miejsce wśród chłopców oraz II i III miejsce wśród dziewcząt. Opiekę sprawował pan A. Markowski i p. P. Kozera..