Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Zawody sportowe

Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej

W dniu 22.12.2015 r. w sali gimnastycznej ZS nr 1 w Płońsku odbył się Finał Turnieju Piłki Siatkowej, który poprzedzony był dwutygodniowymi meczami eliminacyjnymi. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem, ponieważ zgłosiło się aż dwadzieścia drużyn. Były to klasy: Iw, I b/e, I TMT, I TR, I TS, II LP, II LW, II k, II b/m, II r, IIITR/M, III LP/S, III LP, III k, III r, III s, IV TS, IV TMT, IV TMR, IV TI.  


Międzypowiatowy Turniej piłki Siatkowej

06.10.2015 r. Odbył się Międzypowiatowy Turniej piłki Siatkowej dziewcząt o Puchar Starosty Płońskiego. Na sześć startujących zespołów nasze dziewczyny zajęły III miejsce , ulegając tylko drużynie z Nadarzyna. Opiekun: Jacek Awdejuk

 

zobacz zdjęcia


I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Płońska

18.11.2015 Nasze dziewczyny zajęły I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Płońska . Pokonując wszystkie startujące drużyny. Opiekun: Jacek Awdejuk

 

zobacz zdjęcia


MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

19.11.2015 r. w hali sportowej ZSO w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Płońskiego w halowej piłce nożnej chłopców. W turnieju wzięły udział drużyny: ZSO w Płońsku, ZS w Czerwińsku, ZS Nr 2 w Płońsku. Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce.


PRZEŁAJE, PRZEŁAJE, PRZEŁAJE

Druga połowa października to czas rywalizacji międzyszkolnej w biegach przełajowych.W dniu 16.10.2015 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu i Płońska w indywidualnych biegach przełajowych będące równocześnie eliminacjami do zawodów rejonowych.

Wygenerowano w sekund: 0.03
5,388,753 unikalne wizyty