Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Zawody sportowe

Zawody pływackie

W dniu 25.05.2017 r. na pływalni Miejskiego Centrum Sportu w Płońsku odbyły się zawody pływackie. Każda reprezentacja licząca 10 zawodników miała za zadanie pokonać jak największą liczbę basenów w ciągu 60 minut. Zespół Szkół nr 1 w Płońsku reprezentowali: Anna Najechalska, Aleksandra Trzetrzewska, Joanna Krysiak, Dutkiewicz Oliwia, Rafał Brzeziński, Krzysztof Orłowski, Jakub Cieszewski, Bartosz Gościcki, Jakub Kłysiak, Suwała Jakub, Dariusz Murawski.


REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW - MISTRZAMI REJONU CIECHANOWSKIEGO

24 kwietnia 2017r. na „Orliku” Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbył się finał Mistrzostw Rejonu Ciechanów w piłce nożnej chłopców. W zawodach wzięły udział najlepsze drużyny z poszczególnych Powiatów: mławskiego, ciechanowskiego, żuromińskiego, pułtuskiego i płońskiego. Występ  naszej reprezentacji był bardzo udany, po rozegraniu czterech spotkań drużyna okazała się bezkonkurencyjna i tym samym po raz drugi z rzędu została Mistrzem Rejonu.


Kolejne sukcesy biegaczy ZS nr 1 w Płońsku

 Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku z powodzeniem przystąpili do rywalizacji w mistrzostwach rejonu w indywidualnych biegach przełajowych, które 11 kwietnia odbyły się w Ciechanowie. Liczna reprezentacja szkoły pokazała, że wysokie lokaty na zawodach powiatowych i sukcesy sztafet na początku roku szkolnego to nie przypadek.


Rozgrywki tenisowe

W dniu 10.01.2017 r. na hali sportowej MCSiR w Płońsku został rozegrany finał Mistrzostw Rejonu w tenisie stołowym. Naszą szkołę w rozgrywkach  reprezentowały - Klaudia Grzelak i Angelika Krysiak


Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

05.01.2017r w hali sportowej MCSiR w Płońsku zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Płońskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. 

Wygenerowano w sekund: 0.04
4,379,399 unikalne wizyty