Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Zawody sportowe

Srebrne muszkiety

W dniu 24 kwietnia na strzelnicy sportowej w Gołotczyźnie zostały rozegrane zawody strzeleckie ,,O srebrne muszkiety". Konkurencja polegała na strzelaniu z ,,kbksu" do tarcz z odległości 50 m.Drużyna dziewcząt jak i chłopców zastały sklasyfikowane na II miejscu, ustępując tylko gospodarzom.

 


III MIEJSCE W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

13.11.2017 r. w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. Do zawodów przystąpiły 4 drużyny . Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” co w sumie dawało 6 meczów.  Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce.Mistrzostwa Płońska w pływaniu.

24.10.2017r., na pływalni w Płońsku, odbyły się Mistrzostwa Płońska w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Anna Najechalska, Piotr Jaworski, Krzysztof Orłowski, oraz Rafał Brzeziński.  Najlepiej zaprezentował się Rafał Brzeziński z klasy III LW, który zajął II miejsce. Zawodnik miał ten sam czas, co zwycięzca . 


,,Wielki sukces uczniów ZS nr 1"

W piątek - 20 października b.r. odbyły się XX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych. Finał wojewódzki tym razem gościł w miejscowości Podgórze, w powiecie płockim. Łącznie na zawody przybyło kilkadziesiąt sztafet ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W stawce rywalizujących drużyn znalazła się silna reprezentacja chłopców z Zespołu Szkół nr 1 im. S. Staszica w Płońsku.LEKKOATLETYCZNA ŚRODA

 

W środę 27 września odbyły się pierwsze zawody sportowe w nowym roku szkolnym. Na stadionie miejskim zorganizowano Drużynowe Mistrzostwa Płońska w Lekkiej Atletyce. Do rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych przystąpiła reprezentacja Zespołu Szkół  nr 1 im. St. Staszica w Płońsku.


Wygenerowano w sekund: 0.05
4,688,253 unikalne wizyty