Nie masz jeszcze konta?

Artykuły: Zawody sportowe

III MIEJSCE W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

13.11.2017 r. w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. Do zawodów przystąpiły 4 drużyny . Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” co w sumie dawało 6 meczów.  Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce.

Mistrzostwa Płońska w pływaniu.

24.10.2017r., na pływalni w Płońsku, odbyły się Mistrzostwa Płońska w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Anna Najechalska, Piotr Jaworski, Krzysztof Orłowski, oraz Rafał Brzeziński.  Najlepiej zaprezentował się Rafał Brzeziński z klasy III LW, który zajął II miejsce. Zawodnik miał ten sam czas, co zwycięzca .

,,Wielki sukces uczniów ZS nr 1"

W piątek - 20 października b.r. odbyły się XX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych. Finał wojewódzki tym razem gościł w miejscowości Podgórze, w powiecie płockim. Łącznie na zawody przybyło kilkadziesiąt sztafet ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W stawce rywalizujących drużyn znalazła się silna reprezentacja chłopców z Zespołu Szkół nr 1 im. S. Staszica w Płońsku.

LEKKOATLETYCZNA ŚRODA

W środę 27 września odbyły się pierwsze zawody sportowe w nowym roku szkolnym. Na stadionie miejskim zorganizowano Drużynowe Mistrzostwa Płońska w Lekkiej Atletyce. Do rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych przystąpiła reprezentacja Zespołu Szkół  nr 1 im. St. Staszica w Płońsku.

ZMAGANIA LEKKOATLETÓW

W maju zmagania sportowe na otwartym stadionie rozpoczęli lekkoatleci. Zawodnicy rywalizowali w biegu na 100m, 800m (K), 1500m (M), w pchnięciu kulą i skoku w dal. Zawody tradycyjnie kończyły się biegiem sztafetowym 4 x 100m.