Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Zawody sportowe

MISTRZOSTWA PŁOŃSKA W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW CHŁOPCÓW [NOWY]

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH PŁOŃSKA W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

W dniu 13 listopada 2019 r. w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Płońska w halową piłkę nożną chłopców... 

 

czytaj całość

 

zdjęcia


Mistrzostwa Płońska w piłce plażowej

6 czerwca na obiektach MCSiR w Płońsku dobyły się Mistrzostwa Płońska w piłce plażowej chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Baryga, Radosław Perużyński Daniel Kowalczyk, Szymon Konwerski, Miłosz Krakowiak, Radosław Bajas.


WYSOKA FORMA LEKKOATLETÓW NA ZAWODACH REJONOWYCH

W Lekkoatletycznych Mistrzostwach Rejonu szkół ponadgimnazjalnych, które odbyły się  22 maja w Ciechanowie, I miejsce zajęła sztafeta 4 x 100 m w składzie: Łuniewski Krzysztof, Smardzewski Łukasz, Wiński Jakub i Najechalski Mateusz.

 Ostatni z wymienionych zawodników zajął również I miejsce w biegu na 1500 metrów. Medalami w konkurencjach indywidualnych mogą się również pochwalić Jakub Wiński (II miejsce w biegu na 100 metrów) i Łuniewski Krzysztof (III lokata w skoku w dal).


MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE 2019

       W czwartek 9 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce będące jednocześnie eliminacjami do zawodów rejonowych. Uczniowie ZS nr 1 w Płońsku  indywidualnie zajęli czołowe miejsca w większości rozegranych konkurencji.


II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w piłce siatkowej dla dziewcząt z ZS nr 1

W dniu 27 maja 2019 r. w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Zespół Szkół nr 1 reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Nyrć, Joanna Czerniakowska, Anna Michalak, Małgorzata Tomaszewska, Maja Mitulska, Wiktoria Dolna, Nikola Klimkowska, Wiktoria Sych.


Wygenerowano w sekund: 0.05
6,160,747 unikalne wizyty