Artykuły: Zawody sportowe

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców [NOWY]

W dniu 11. 01. 2019r. w hali sportowej w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców. Podopieczni Piotra Żochowskiego pokonali reprezentację LO Płońsk oraz ZS Czerwińsk.

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców. [NOWY]

11. 01. 2019r. w hali sportowej w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców . Podopieczni Piotra Żochowskiego pokonali reprezentację LO Płońsk oraz ZS Czerwińsk. Siatkarze z naszej szkoły przegrali jedynie z reprezentacją ZS nr 2 w Płońsku, zajmując w ogólnej klasyfikacji 2 miejsce.

Skład drużyny prezentował się następująco- Dominik Zieliński, Radosław Bajas, Szymon Konwerski, Daniel Kowalczyk, Jakub Suwała, Miłosz Krakowiak, Damian Jasiński, Dawid Mochowski, Jakub Piekut, Piotr Jędrzejewski

Drużynowe mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym

5 grudnia na hali sportowej w Płońsku zostały rozegrane drużynowe mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy po zaciętych pojedynkach wywalczyli I i II lokatę .

Uczniowie ZS nr 1 na sportowo uczcili 40. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę

Płońska Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku na czele z ks. proboszczem Zbigniewem Sajewskim wspólnie z ZS nr 1 przypomniała płońszczanom, że Jan Paweł II był wielkim miłośnikiem sportu, stąd pomysł na drugi już Bieg Papieski w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II i kościoła.

Drużynowe Mistrzostwa Płońska w Lekkiej Atletyce

18 września na stadionie miejskim w Płońsku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Płońska w Lekkiej Atletyce. Uczniowie ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych rywalizowali w pięciu  konkurencjach lekkoatletycznych. Mimo indywidualnych sukcesów, nasi reprezentanci w drużynie wywalczyli 2 miejsce za Liceum Ogólnokształcącym i przed Zespołem Szkół nr 2 w Płońsku.