Artykuły: Zawody sportowe

Mistrzostwa Płońska w piłce plażowej

6 czerwca na obiektach MCSiR w Płońsku dobyły się Mistrzostwa Płońska w piłce plażowej chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Baryga, Radosław Perużyński Daniel Kowalczyk, Szymon Konwerski, Miłosz Krakowiak, Radosław Bajas.

WYSOKA FORMA LEKKOATLETÓW NA ZAWODACH REJONOWYCH

W Lekkoatletycznych Mistrzostwach Rejonu szkół ponadgimnazjalnych, które odbyły się  22 maja w Ciechanowie, I miejsce zajęła sztafeta 4 x 100 m w składzie: Łuniewski Krzysztof, Smardzewski Łukasz, Wiński Jakub i Najechalski Mateusz.

Ostatni z wymienionych zawodników zajął również I miejsce w biegu na 1500 metrów. Medalami w konkurencjach indywidualnych mogą się również pochwalić Jakub Wiński (II miejsce w biegu na 100 metrów) i Łuniewski Krzysztof (III lokata w skoku w dal).

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE 2019

W czwartek 9 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce będące jednocześnie eliminacjami do zawodów rejonowych. Uczniowie ZS nr 1 w Płońsku  indywidualnie zajęli czołowe miejsca w większości rozegranych konkurencji.

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w piłce siatkowej dla dziewcząt z ZS nr 1

W dniu 27 maja 2019 r. w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Zespół Szkół nr 1 reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Nyrć, Joanna Czerniakowska, Anna Michalak, Małgorzata Tomaszewska, Maja Mitulska, Wiktoria Dolna, Nikola Klimkowska, Wiktoria Sych.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu dla dziewcząt z ZS nr 1

W dniu 1 marca 2019 r. w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Ręczną dziewcząt. Zespół Szkół nr 1 reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Marta Gilewska i Weronika Jankiewicz z klasy I LW, Nikola Klimkowska, Maja Mitulska, Anna Niewiadomska i Monika Stojak z klasy I LP, Gabriela Ambroziak z klasy I k, Sylwia Sokołowska - klasa II LP, Dominika Nyrć i Adela Malon - klasa II LW, a także Dominka Rybacka z klasy II kb, Natalia Mak z klasy II TŻ.