Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Bieżące wydarzenia

Dzień Dziecka i 25-lecie Demokracji w Polsce 04.06.14

W tym roku Dzień Dziecka obchodziliśmy łącznie z 25-rocznicą Wolnych Wyborów do sejmu i senatu w Polsce. Z tej okazji odbył się krótki program pokazowy dotyczący działań policji KPP w Płońsku oraz pokaz sztuk walki i musztry w wykonaniu klasy II klasy liceum o profilu policyjnym. Opieka pani Agnieszka Witólska. Cześć młodzieży z nauczycielami wzięła udział w rajdzie rowerowym, który zorganizował pan Marek Karolak i Małgorzata Mucha.


„Młodzi z pasją - młodzi bezpieczni”

Uczniowie ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku pod opieką organizatorek: Moniki Gołębiowskiej-Łaska, Anny Nowakowskiej, Anny Jackiewicz - Ochidi i Małgorzaty Zielińskiej - Nosarzewskiej przygotowali artystyczną wystawę prac przedstawiając jednocześnie swoje pasje, zainteresowania, hobby w oryginalny sposób. Młodzi artyści składali prace do 25 marca 2014 roku.


RAKOOBRONA - badanie wiedzy na temat choroby nowotworowej

Uczniowie klasy II i III TFŻ wzięły udział w badaniach ankietowych związanych z chorobami nowotworowymi. Celem przeprowadzenia tych badań jest wzrost świadomości tej choroby u młodzieży oraz zwiększenie wiedzy na temat możliwości jej zapobiegania.


Niepełnosprawni w szkole – konferencja 12.05.2014

W dniu 12.05.2014 na Uczelni Techniczno- Handlowej Wydział Zamiejscowy w Płońsku odbyła się konferencja na temat „Niepełnosprawny w szkole, na uczelni oraz w miejscu pracy. Jak skutecznie wspierać?’’.


Pożegnanie maturzystów 2013/2014 29.04.2014

W dniu 29.04.2014 pożegnaliśmy maturzystów klas LO i Technikum. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia za wyniki w nauce oraz różne osiągnięcia.

Wygenerowano w sekund: 0.12
11,465,612 unikalne wizyty