Nie masz jeszcze konta?

„SERCA WOLNE OD UZALEŻNIEŃ I PRZEMOCY w ZS nr 1 w Płońsku”

W dniu 1 czerwca 2017r. Zespół Szkół nr 1 wziął udział w Akcji Profilaktycznej organizowanej przez Starostwo Płońskie, Urząd Miasta oraz Komendę Powiatową Policji w Płońsku.

Zapraszamy do Zespołu Szkół nr 1

W dniach od 16 do 19 czerwca 2017 r. uczniowie klas trzecich gimnazjum mogą dokonać zmiany listy preferencjiW związku z tym przedstawiamy bogatą ofertę kierunków kształcenia w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku.

Ogólnopolski Turniej klas Policyjnych "Klasa Policyjna Roku 2017"

W dniach 28-30 maja 2017 r. w Szkole Policji w Pile, pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka, odbył się IX Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych „Klasa Policyjna Roku 2017”.

Wyjazd do Teatru Roma

18 maja 2017r. uczniowie klasy II LW wspólnie z przedstawicielami klasy III TR wzięli udział w zorganizowanej wycieczce do Warszawy. Głównym celem było obejrzenie spektaklu, który bije rekordy oglądalności. Mowa o musicalu ,,Mamma Mia”.

,,Chrześcijański Horacy z Mazowsza” w wydaniu uczniów ZS nr 1

Na początku maja 2017r. zostanie rozstrzygnięty konkurs literacki na esej o Horacym jest Starostwo pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty.