I miejsce dla uczennicy ZS nr 1 w Płońsku podczas VI Przeglądu Poezji św. Jana Pawła II

Dnia 22.03.2019r. w Zespole Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu odbył się Finał Konkursu poświęconego twórczości Papieża Polaka. W konkursie wzięły udział uczennice Zespołu Szkół nr 1 im. S. Staszica: Katarzyna Osmańska z klasy II LP przygotowywana przez polonistkę p. Dorotę Gut-Pacuszkę oraz Martyna Matuszewicz z klasy II LW i Weronika Drozdowska z klasy I LW, których opiekunami artystycznymi byli: p. A. Dobrowolska i ks. A. Żywiałowski.

Profilaktyka czerniaka - Znamię!Znam je - czyli co musisz wiedzieć o czerniaku skóry

Profilaktyka czerniaka - organizatorem akcji jest Studenckie Koło Naukowe Onkoma przy Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie we współpracy z Akademią Czerniaka – sekcją naukową Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Materiały dostępne o czerniaku skóry dostępnę są pod linkiem https://drive.google.com/drive/folders/1eDjd43t0_bAjXpddoZM5zhHdQCzehEL9

VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej pod hasłem: „Niech Wasze śpiewanie przekracza granice...”

W piątek 22 marca 2019 roku w auli Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku odbył się VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej pod hasłem: „Niech Wasze śpiewanie przekracza granice...”

Wśród zaproszonych gości obecni byli Pan Paweł Dychto – Naczelnik Wydziału Oświaty w Płońsku oraz Pan Mariusz Wrzesiński – dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku. Obaj życzyli wszystkim uczestnikom powodzenia, a publiczności niezapomnianych wrażeń.

Uczeń Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku na podium w Ogólnopolskim Konkursie Języka Rosyjskiego na Prezentację Multimedialną „Моя маленькая родина”.

Uczeń klasy III TŻ w Zespole Szkół nr 1 im. St. Staszica w Płońsku - Filip Czaicki zajął III MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Języka Rosyjskiego na Prezentację Multimedialną „Моя маленькая родина” (Moja Mała Ojczyzna). Organizatorem konkursu było Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli i Wykładowców Języka Rosyjskiego oraz Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie,  a Patronat nad konkursem objął Państwowy Instytut Języka Rosyjskiego im. A. S. Puszkina w Moskwie.

Dzień Wiosny na wesoło i kolorowo

Dzień pierwszego dnia wiosny 21.03.2019  zbiega się w czasie z obchodami

Światowego Dnia Osób Chorych na Zespół Downa.

Zachęcamy  wszystkich do spędzenia tego dnia na wesoło i jednocześnie

solidarnie z osobami dotkniętymi tą chorobą.

Zachęcamy nauczycieli i uczniów do założenia skarpetek nie do pary,

w różnych kolorach, im bardziej kolorowe tym lepiej.

Uczniowie, którzy przyłączą się w ten sposób do akcji

NIE BĘDĄ ODPYTYWANI.

Zapraszamy również do wspólnego zdjęcia na dolnym korytarzu o godz. 10.25.

Szkolny Klub Wolontariusza

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Wink