Stypendium socjalne

STYPENDIUM SOCJALNE

UCZNIOWIE ZAMIESZKALI W PŁOŃSKU, KTÓRYM...

Warsztaty online

Już jutro tj. 19 listopada  od godz. 13.15 odbędą się pierwsze warsztaty online (2 godziny lekcyjne) dla uczniów czterech klas Liceum w Zespole Szkół nr 1  w ramach projektu edukacyjnego ZAFIOS, który jest realizowany przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego dzięki finansowemu wsparciu Narodowego Banku Polskiego. Jego zasadniczym celem jest poszerzenie wiedzy i umiejętności uczniów w zakresie zarządzania finansami osobistymi. Jednym z elementów projektu było opracowanie i wydanie planszowej gry edukacyjnej „Saldo”.

W ramach projektu przekazane zostanie szkole kilkanaście egzemplarzy gry.

Tematyka gry nawiązuje do zagadnień związanych z zarządzaniem finansami osobistymi i porusza takie kwestie jak: konsumpcja, inwestowanie, kredyt i zadłużenie czy dochód pasywny. Została zaprojektowana przez wykładowców Wydziału Zarządzania UW i miłośników gier planszowych.

Warsztaty odbędą się jeszcze dla uczniów technikum w dniu 25 listopada 2020 r.  o godz. 8.00

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

12 listopada 2020r. o godzinie 9.00 zgłoszeni przez polonistów reprezentanci klas: I LW, I LP i I TŻ przystąpili do rozwiązania testu...

czytaj całość