Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Bieżące wydarzenia

Pieszo do Czerwińska

W sobotę, 11 września 2021r., młodzież z kl. 3 LMp wzięła udział w Młodzieżowej Pieszej Pielgrzymce z Płońska do Czerwińska n. Wisłą. Uczniowie pokonali ponad 30 kilometrową trasę, którą w XV w. przemierzał Władysław Jagiełło, prowadząc wojska pod Grunwald. 

W trakcie wędrówki poznawali piękno ziemi mazowieckiej, historię klasztoru w Czerwińsku i przeprawy wojsk Jagiełły przez Wisłę. Na koniec odbyło się wspólne biesiadowanie przy grillu, a młodzież dzieliła się swoimi wrażeniami. Dawało się odczuć satysfakcję z pokonania trudności i dotarcia do celu. Uczestnictwo miało charakter dobrowolny, a jednym z celów była integracja grupy.

 

Małgorzata Mucha

 

Galeria zdjęć


Apel Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej w sprawie szczepień dzieci powyżej 12 r.ż.

Zachęcamy do zapoznania się z apelem Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej prof. dr. hab. med. Andrzeja Matyi w sprawie szczepień dzieci powyżej 12 roku życia skierowanym do uczniów (pobierz) i rodziców (pobierz).Uwaga - ważna informacja!

Uczniowie i Absolwenci!

Deklarację na egzamin potwierdzający kwalifikację w zawodzie na sesję styczeń-luty 2022 składamy do dnia 15 września 2021r.

 


10. edycja Narodowego Czytania

Narodowe Czytanie to akcja Prezydenta RP Andrzeja Dudy zainaugurowana w 2012 roku. Jej głównym celem jest popularyzacja czytelnictwa oraz wzmocnienie poczucia narodowej tożsamości przez kontakt z największymi dziełami polskiej literatury. W tym roku cała Polska czytała „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.

Organizatorami dzisiejszej uroczystości byli: Burmistrz Miasta Płońsk, Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Sienkiewicza w Płońsku oraz Miejskie  Centrum Kultury w Płońsku pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej RP.

Była to jubileuszowa edycja Narodowego Czytania organizowanego przez Miejską Bibliotekę czytaj więcej...

Zdjęcia dostępne w galerii zdjęć - zobacz


Informacja dla uczestników kursu dokształcania zawodowego Fryzjer III stopnia

Informacja dla uczestników kursu dokształcania zawodowego Fryzjer III stopnia

06.09 – 01.10.2021 r.

  1. Kwaterowanie uczestników kursu:

- niedziela 05.09.2021 r. od godziny 19.00

- poniedziałek 06.09.2021 r. od godziny 7.00 - czytaj więcej ...

Wygenerowano w sekund: 0.06
10,961,043 unikalne wizyty