Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Bieżące wydarzenia

Zarządzanie czasem wolnym - warsztaty on-line

Zarządzenie czasem - warsztaty on-line

Jak zaplanować swój dzień? Na czym polega dobra organizacja? Czym są dystraktory i prokrastynacja? Tego dowiedzieli się dziś uczniowie podczas warsztatów on-line przeprowadzonych przez panią Monikę Gołębiowską - Łaska - pedagoga szkolnego oraz panią Dagmarę Biernacką - Wilomską - psychologa szkolnego. Zajęcia były efektem przeprowadzonej ankiety wśród uczniów, która dotyczyła organizacji czasu w okresie nauczania zdalnego.

 

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/96675130_856468661499765_1530962314092609536_n.png?_nc_cat=102&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=A60eeVroqn8AX8K8_ss&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=a7f2d1f0fa794cc33f35e4cfc29e7f90&oe=5EE23CC0


Harmonogram egzaminu maturalnego

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 24 kwietnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania  egzaminu maturalnego w 2020 roku - zobacz Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele,

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele,


nasze pożegnanie nabiera dziś symbolicznego znaczenia. Żałujemy, że nie możemy ostatni raz zasiąść w naszych szkolnych ławkach i usłyszeć wyczytywanej przez wychowawcę listy obecności. Jednak, mimo tych przeciwności, pragniemy podziękować za każdą spędzoną chwilę, zrozumienie, a przede wszystkim za wsparcie i przekazaną wiedzę. Zapewniamy Was, że na zawsze zostaniecie w naszych sercach.

 

Maturzyści ZS nr 1 w Płońsku

 


Pożegnania nadszedł czas…

Pożegnania nadszedł czas…

 

,,Ostatni raz z moją klasą…
Już pożegnać czas
mych Przyjaciół…

 

Tego rocznika nikt z nas nie zapomni. Trwająca od miesięcy pandemia koronawirusa spowodowała, że tegoroczni maturzyści odbierają swoje świadectwa ukończenia szkoły średniej klasami w 10 minutowych odstępach czadowych, z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.


Zwykle ten dzień był jednym z najpiękniejszych, zarówno dla uczniów, którzy mogli otrzymać świadectwo w uroczystej atmosferze, jak i dla dyrekcji, wychowawców i pedagogów obserwujących dojrzewanie swoich podopiecznych. Pomimo pandemii, która nie pozwala na wyjątkową uroczystość, przychodzą chwile refleksji. Jest to czas wspomnień, wzruszeń i symboliczne uściśnięcie dłoni, chociaż w rękawiczkach.


Serdecznie dziękujemy Rodzicom klas maturalnych za wspieranie naszych szkolnych inicjatyw i działań wychowawczych. Jesteśmy wdzięczni, że byliście  Państwo częścią naszej szkolnej społeczności.

 

Kochani Maturzyści,


wszystko ma swój początek i koniec. I chociaż ten koniec wcale nie jest dla nas łatwiejszy, mamy nadzieję, że wkrótce będziecie mieli możliwość zrealizowania swoich życiowych marzeń i planów. Sięgajcie po to, co w życiu najważniejsze i najpiękniejsze, opuszczając mury tej szkoły, ocalcie od zapomnienia to, co staraliśmy się w Was ukształtować.


Wychowawcy klas maturalnych

 

Harmonogram odbioru świadectw maturalnych:


poniedziałek: klasy 4 TŻ, 4 TMGS - zobacz zdjęcia kl. IV TŻ, klasa IV TMGS

wtorek: klasa 4TR - zobacz zdjecia ...

środa: klasa 3 LP - zobacz zdjęcia

czwartek: klasa 3 LW

Wygenerowano w sekund: 0.04
9,147,856 unikalne wizyty