Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Bieżące wydarzenia

Walentynki 2013

Walentynki in English Valentine's Day , czyli coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.


Mikołajki 2012

W dniu 6 grudnia z okazji Mikołajek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia członkowie Samorządu Uczniowskiego udekorowali choinkę w holu głównym szkoły oraz pokój nauczycielski.


Szlachetna Paczka 2012

W dniu 30 listopada 2012 z inicjatywy uczennic Beaty Ślęzak i Martyny Kamińskiej obie z klasy II LO, rozpoczęła się w szkole akcja charytatywna „Szlachetna Paczka”.


Wróżby andrzejkowe – 2012

W dniu 30 listopada 2012 podczas długiej przerwy uczennice klasy II LO i II PS tj. Ślęzak Beata , Kozłowska Paulina, Siepiatowska Paulina, Dąbrowska Anna, Dąbrowska Angelika, Sobczyńska Barbara pod kierunkiem p. Edyty Kunkowskiej zorganizowały kącik wróżb andrzejkowych.


Zbieramy nakrętki – akcja Samorządu Uczniowskiego

Począwszy od listopada 2012 przez cały rok szkolny prowadzona była zbiórka nakrętek. Nakrętki zbierali wszyscy uczniowie i uczniowie, które przekazywane były do Banku Spółdzielczego w Płońsku.

Wygenerowano w sekund: 0.06
5,186,624 unikalne wizyty