Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Bieżące wydarzenia

Uczniowie ZS nr 1 podczas Narodowego Czytania

W sobotę, 05 września odbyła się IV edycja ogólnopolskiej akcji ,,Narodowe Czytanie”, podczas której miłośnicy literatury wzięli do rąk powieść Bolesława Prusa „Lalka”. Miejscem, w którym czytano lekturę, był Park im. Konstytucji 3 Maja, przypominający uliczki XIX wiecznej Warszawy. Uczniowie klas: II LW, III LW, II LP i II TR wzięli udział w literackim spotkaniu.


Dzień Otwarty Szkoły 28 marca 2015

Podczas Dnia Otwartego Dyrekcja naszej szkoły zapoznała gimnazjalistów z ofertą edukacyjną w trzech typach szkół w Liceum Ogólnokształcącym, Technikum oraz Zasadniczej Szkole Zawodowej. Zachęcano gimnazjalistów do podjęcia nauki w naszej szkole poprzez prezentowanie osiągnięć uczniów w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych. Natomiast nauczyciele uczący różnych przedmiotów zapoznawali uczniów z pracowniami, gdzie odbywają się zajęcia lekcyjne i praktyczne, podręcznikami, pomocami dydaktycznymi oraz sprzętem, który jest wykorzystywany na zajęciach.


Wizyta w Areszcie Śledczym

W dniu 8.04.2015 r. uczniowie z klas o profilu policyjnym: ILP, IILP i IILP/S ...


"BLOND-wyzwanie, czy zabawa" - Szkolenie dla klas fryzjerskich

20 kwietnia 2015 roku odbyło się szkolenie dla uczniów klas fryzjerskich dotyczące farbowania włosów ...


Młodzi Głosują – 30/04/2015

Zespół Szkół nr 1 im. S. Staszica w Płońsku włączył się do akcji edukacyjno -obywatelskiej Młodzi Głosują, realizowanej we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Wygenerowano w sekund: 0.13
5,561,961 unikalne wizyty