RAKOOBRONA - badanie wiedzy na temat choroby nowotworowej

Uczniowie klasy II i III TFŻ wzięły udział w badaniach ankietowych związanych z chorobami nowotworowymi. Celem przeprowadzenia tych badań jest wzrost świadomości tej choroby u młodzieży oraz zwiększenie wiedzy na temat możliwości jej zapobiegania.

Niepełnosprawni w szkole – konferencja 12.05.2014

W dniu 12.05.2014 na Uczelni Techniczno- Handlowej Wydział Zamiejscowy w Płońsku odbyła się konferencja na temat „Niepełnosprawny w szkole, na uczelni oraz w miejscu pracy. Jak skutecznie wspierać?’’.

Pożegnanie maturzystów 2013/2014 29.04.2014

W dniu 29.04.2014 pożegnaliśmy maturzystów klas LO i Technikum. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia za wyniki w nauce oraz różne osiągnięcia.

30-ta Biesiada Miejskiej Biblioteki

W kinie Kalejdoskop w Płońsku odbyła się już 30-ta Biesiada Miejskiej Biblioteki. Swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali uczniowie szkół płońskich w tym uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Anny Dobrowolskiej. Po występie młodych artystów odbył się recital Olgi Bończyk.

223 Rocznica uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.

Jak co roku mieszkańcy Płońska brali udział w obchodach 3-Maja. Złożyli kwiaty przed okolicznościowym pomnikiem. Były wzniosłe przemówienia władz miasta Płońska i starostwa oraz wspomnienia związane z naszym papieżem Janem Pawłem II.