Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Bieżące wydarzenia

„Smak życia, czyli debata o dopalaczach”- zajęcia warsztatowe w ZS nr 1

„Smak życia, czyli debata o dopalaczach” to program profilaktyczny autorstwa Krzysztofa Wojcieszka, twórcy wielu znanych programów profilaktycznych, który został przygotowany z inicjatywy Ministerstwa Zdrowia oraz Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Jest to instrument profilaktyki uniwersalnej bazujący na metodach aktywizujących, adresowany do młodzieży szkolnej w wieku 15-18 lat.


Wycieczka do Warszawy

Dnia 20 października 2015 r. uczniowie klas: II TR, II i III LW uczestniczyli w wycieczce doWarszawy. Organizatorem wycieczki była nauczycielka języka polskiego p. A. Dobrowolska. Celem wycieczki było: zwrócenie uwagi na rozwój postawy obywatelskiej, podniesienie kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki i zachowania w teatrze oraz krzewienie kultury i estetyki żywego słowa.


11 listopada – Święto Niepodległości

Dnia 11.11.2015r.uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku wspólnie z Dyrekcją, nauczycielami historii: p. A. Gizińską i p. M. Mucha oraz wychowawcami: p. A. Witólską, p. Małgorzatą Zielińską- Nosarzewską, p. A. Dobrowolską, p. D. Gut-Pacuszką i płk. G. Koprem wzięli udział w miejskich obchodach Święta Niepodległości.


X Płońskie Zaduszki ,,Pamięć za serce”

08 listopada 2015 r. o godzinie 16.00 uczniowie ZS nr 1 w Płońsku, współpracując z Miejską Biblioteką Publiczną w Płońsku, wzięli udział w X Płońskich Zaduszkach ,,Pamięć za serce”. Byli to: Paulina Branczewska i Aleksandra Piłatowicz z klasy II LW oraz Przemysław Białoskórski z klasy II TR. Opiekę artystyczną nad uczniami sprawowała p. Anna Dobrowolska.Uczniowie II k biorą udział w akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom”

Dnia 22.10.2015 r. uczniowie klasy II k z opiekunem - p. Moniką Kon, wzięli udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Spotkanie odbyło się w Niepublicznym Przedszkolu Artystycznym „Świat Odkrywców” przy ulicy Wieczorków w Płońsku.

Uczniowie klasy II zawodowej, o kierunku kucharz, czytali dziecięcą literaturę, wcielając się w role znanych bajkowych postaci. Następnie, w nieoficjalnej części spotkania, dziewczęta uczyły dzieci układu tanecznego. Spotkaniu towarzyszyło wiele pozytywnych emocji.

Wygenerowano w sekund: 0.03
4,688,450 unikalne wizyty