Maturzyści na Targach Edukacyjnych 3/03/2014

W dniu 3/03/2014 w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku odbyły się jak co roku targi edukacyjne. Celem jest pomoc maturzystom w wyborze właściwego kierunku kształcenia.

Bal studniówkowy uczniów ZSNr 1 8/02/2014

W dniu 8 lutego w Dworku Marzenie w Strachówku odbył się tzw. Studniówka tegorocznych maturzystów. Część oficjalną imprezy prowadzili Iza Chocholska i Konrad Nowicki, w której wzięło udział 133 uczniów z klas maturalnych.

Uroczystość Nauczycieli Tajnego Nauczania 7/02/2014

W dniu 7 lutego 2014 r. odbyła się uroczystość związana z nadaniem jednemu z płońskich rond imienia Nauczycieli Tajnego Nauczenia, którzy pomimo represji ze strony okupanta hitlerowskiego starali się przekazywać wiedzę młodzieży chociaż groziła im za to śmierć.

Spotkanie z płk dr Eugenem Muszyńskim 4/02/2014

W dniu 4 lutego 2014 w naszej szkole odbyło się spotkanie z byłym więźniem Oświęcimia płk dr Eugenem Muszyńskim, który opowiedział o swoich przeżyciach ze swojego barwnego, ale trudnego życia.

"PłońMY - internetowa gazeta młodych w Płońsku".

Kilku uczniów z naszej szkoły wzięło udział w projekcie "PłońMY - internetowa gazeta młodych w Płońsku". Wynikiem cyklu warsztatów, spotkań i prelekcji było powstanie internetowej gazety młodych, publikowanej na serwerach szkolnych. Popularyzacji tych gazet służyło spotkanie promocyjne, zorganizowane 7 grudnia 2013 r. Zaproszono młodzież, przedstawicieli władz samorządowych i oświatowych, przedstawicieli mediów i środowisk artystycznych w Płońsku.