Nie masz jeszcze konta?

Kiermasz ozdób świątecznych 17-18.12.13

W dniach od 17 – 18 grudnia 2013 r na głównym holu w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku odbył się kiermasz ozdób świątecznych związanych z Bożym Narodzeniem, które zostały przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Były to oryginalne bombki, stroiki świąteczne i karty świąteczne. Celem akcji była pomoc finansowa dla Ilony naszej absolwentki.

Nasi wolontariusze - akcja charytatywna na rzecz TPD 2013/14

Bardzo dziękujemy uczniom, którzy bezinteresownie wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych TPD. Byli to uczniowie klasy 1k, II TŻ/F, III TŻ/F, ILP, II k, IIIPS/LO, III TI.

FINAŁ AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ PODOPIECZNYCH TPD 18-22.11.13

W dniach 18-22 listopada w naszej szkole , jako pierwszej placówce ponadgimnazjalnej, odbyła się

ZBIÓRKA CHARYTATYWNA NA RZECZ PODOPIECZNYCH TPD i ich rodzin w Płońsku

Koncert Charytatywny w dniu 4.12.13.

W dniu 4 grudnia 2013 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie charytatywnym organizowanym przez płoński oddział Polskiego Czerwonego Krzyża. W koncercie wzięło udział 69 uczniów, którzy poprzez zakupienie biletów wstępu przekazali na działalność charytatywną 345 zł.

„ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI” 19.11.13

W dniu 19 listopada 2013 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku odbyło się szkolenie dla wolontariuszy- uczniów szkoły - deklarujących chęć udziału w „Świątecznej Zbiórce Żywności” na terenie sklepów, w dniach od 29 listopada do 1 grudnia 2013r.