Nie masz jeszcze konta?

Spotkanie z płk dr Eugenem Muszyńskim 4/02/2014

W dniu 4 lutego 2014 w naszej szkole odbyło się spotkanie z byłym więźniem Oświęcimia płk dr Eugenem Muszyńskim, który opowiedział o swoich przeżyciach ze swojego barwnego, ale trudnego życia.

"PłońMY - internetowa gazeta młodych w Płońsku".

Kilku uczniów z naszej szkoły wzięło udział w projekcie "PłońMY - internetowa gazeta młodych w Płońsku". Wynikiem cyklu warsztatów, spotkań i prelekcji było powstanie internetowej gazety młodych, publikowanej na serwerach szkolnych. Popularyzacji tych gazet służyło spotkanie promocyjne, zorganizowane 7 grudnia 2013 r. Zaproszono młodzież, przedstawicieli władz samorządowych i oświatowych, przedstawicieli mediów i środowisk artystycznych w Płońsku.

Jasełka - ,,Nie było miejsca dla ciebie'' 20.12.13

Ostatni dzień przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole to chwile , które sprawiają, że wszyscy zarówno uczniowie jak i nauczyciele stają się sobie bliżsi.

Kiermasz ozdób świątecznych 17-18.12.13

W dniach od 17 – 18 grudnia 2013 r na głównym holu w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku odbył się kiermasz ozdób świątecznych związanych z Bożym Narodzeniem, które zostały przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Były to oryginalne bombki, stroiki świąteczne i karty świąteczne. Celem akcji była pomoc finansowa dla Ilony naszej absolwentki.

Nasi wolontariusze - akcja charytatywna na rzecz TPD 2013/14

Bardzo dziękujemy uczniom, którzy bezinteresownie wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych TPD. Byli to uczniowie klasy 1k, II TŻ/F, III TŻ/F, ILP, II k, IIIPS/LO, III TI.