Nie masz jeszcze konta?

Konkurs „Ada, to nie wypada” rozstrzygnięty

7 listopada rozstrzygnięto konkurs plastyczny z przymrużeniem oka pt.  „Ada, to nie wypada” tematycznie związany z dwudziestoleciem międzywojennym organizowany przez Starostwo Powiatowe w Płońsku.

Odwiedziny dzieci w Fundacji ,,Odzyskać Radość”

25 października 2017 r. uczniowie klasy IIIk z wychowawczynią Katarzyną  Zalewską odwiedzili  chore dzieci w Fundacji  „Odzyskać Radość” w Kraszewie Czubaki. Czas wizyty upłynął na zabawie i integracji z maluchami.

PODSUMOWANIE AKCJI ZNICZ – „MOJE ŚWIATEŁKO NA ZAPOMNIANY GRÓB”

Jak co roku 1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych, a dzień później wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.  W   tych   dniach   szczególnie   wspominamy   naszych bliskich, którzy odeszli z tego świata. Nie nad każdym grobem zbierają się jednak krewni. Nie wszędzie zapłoną znicze i zabrzmią modlitwy. Z tego powodu w październiku bieżącego roku Szkolny Klub Wolontariusza zorganizował w naszej szkole zbiórkę zniczy. Na samym początku wolontariusze zaprojektowali i wykonali plakaty w kształcie zniczy informujące o zbiórce lampek, która trwała w dniach 16 -24.10.2017 r. Akcja  „Mój znicz na zapomniany grób”, zorganizowana w ZS nr 1 po raz pierwszy. Społeczność naszej szkoły nie przeszła obojętnie wobec inicjatywy, co potwierdzić mogła ilość zebranych zniczy. Dzięki zaangażowaniu uczniów udało się zebrać ponad kilkadziesiąt zniczy.

,,MOJA WIZJA LASU'

Nadleśnictwo Płońsk

ogłasza konkurs dla miłośników lokalnej przyrody pod hasłem

,,MOJA WIZJA LASU''.

Dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Wybrane prace zostaną zamieszczone

w kalendarzu edukacyjnym na 2018 rok .

Spełnijmy marzenia chorej Zuzi.

Akcja charytatywna

SPEŁNIAMY MARZENIA CHOREJ ZUZI

Nie jest to zbiórka wymagająca dużego nakładu finansowego. Zuzia pragnie otrzymać artykuły  papiernicze takie jak

( kredki, mazaki, farby, kleje, nożyczki, bloki rysunkowe, wycinanki itp)- ponieważ uwielbia prace plastyczne.

W piątek dnia 27.10 2017 roku na każdej przerwie czekają na wasze wsparcie wolontariusze

z naszej szkoły przy tablicy samorządu szkolnego.

Pokolorujmy świat Zuzi. Smile