Nie masz jeszcze konta?

Harmonogram rekrutacji w roku szkolnym 2017/2018

Drodzy Gimnazjaliści!

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji do ZS nr 1 w Płońsku w roku szkolnym 2017/2018.

Sukcesy biegaczy ZS nr 1 w Płońsku

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku z powodzeniem przystąpili do rywalizacji w mistrzostwach rejonu w indywidualnych biegach przełajowych, które 11 kwietnia odbyły się w Ciechanowie. Liczna reprezentacja szkoły pokazała, że wysokie lokaty na zawodach powiatowych i sukcesy sztafet na początku roku szkolnego to nie przypadek.

Sukces uczniów kl. III Technikum Mechatronicznego w konkursie mechanicznym i mechatronicznym

Uczniowie kl. III Technikum Mechatronicznego: Cezary Gut, Stanisław Niedźwiecki i Tomasz Załoga reprezentowali ZS nr 1 w Płońsku podczas:

- Konkursu Wiedzy i Umiejętności Technicznych w Ciechanowie, gdzie zajęli II miejsce

- X Ogólnopolskiego Konkursu Mechanicznego w Płocku, gdzie w kwalifikacji ogólnej Tomasz Załoga zajął 11 miejsce w kraju (po części teoretycznej 4 miejsce). Cały zespół zajął 10 miejsce na 22 drużyny.

Dzień Otwarty w ZS nr 1 w Płońsku

8 kwietnia 2017 r. w ZS nr 1 miały miejsce obchody Dnia Otwartego. Wchodzących gimnazjalistów witali nauczyciele i uczniowie, którzy przy dźwiękach przyjemnej muzyki zapraszali na spotkanie do auli. Każdy gimnazjalista otrzymał kolorową krzyżówkę, którą należało rozwiązać, by po zakończeniu zwiedzania otrzymywać atrakcyjne nagrody w postaci słodkich upominków, breloczków, zawieszek do kluczy, długopisów.

Sukces poetycki uczniów ZS1 podczas IV Przeglądu Poezji i Prozy Jana Pawła II

Od 4 lat Zespół Szkół w Nadrożu organizuje Diecezjalny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła II. W bieżącym roku szkolnym obowiązywało motto: ,,Jan Paweł II – przyjaciel młodzieży”.

Miłym zaskoczeniem było dla wszystkich to, że młodzież ZS nr 1 zajęła wszystkie możliwie miejsca: I miejsce- Paulina Branczewska z fragmentem ,,Tryptyku Rzymskiego”, II miejsce - Milena Podlecka z fragmentem utworu ,,Źródło”, III miejsce- Przemysław Białoskórski z kwestią Adama z dramatu Karola Wojtyły ,,Przed sklepem jubilera”.