Nie masz jeszcze konta?

Tydzień urologii

W dniu 27 września 2017 r uczniowie klas III k i I LW pod opieką nauczycieli Katarzyny Zalewskiej, Anny Dobrowolskiej i Zbigniewa Bieńkowskiego uczestniczyli w konferencji z okazji  „Tygodnia urologii”, zorganizowanej przez  płoński SPZZOZ w Poświętnem.

Promocja tomiku poezji uczennicy z Zespołu Szkół nr 1

Wiosną tego roku Towarzystwo Twórców Trzeciego Tysiąclecia zorganizowało pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Ciechanów konkurs poetycki ,,Ciechanów – natchnienie i ostoja”. Konkurs był adresowany do osób, które ukończyły 15 lat. Warunkiem uczestnictwa było przesłanie jednego zestawu utworów składającego się z 5 wierszy, z czego 3 musiały dotyczyć Ziemi Ciechanowskiej. Mogły być inspirowane wydarzeniami lub artystami związanymi z Ziemią Ciechanowską.

Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

W związku ze zmianą przepisów dotyczących udzielania pomocy psychologiczno – pedagogicznej w szkole
oraz nauczania indywidualnego Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Płońsku informuje,

że od dnia 1 września obowiązują nowe druki wniosków

i zaświadczeń lekarskich.

Wszystkie materiały dostępne są do pobrania na stronie internetowej Poradni

www.poradniaplonsk.pl

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 04.09.2017r. o godzinie 9.00 młodzież z Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku, po wakacyjnej przerwie, usłyszała pierwszy dzwonek. Uroczystość inaugurującą nowy rok szkolny prowadzili wicedyrektorzy: dla liceum i wszystkich klas pierwszych- p. A. Rykowska, dla technikum- p. S. Urban, dla szkoły zawodowej- p. E. Prusak.