Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce

W dniach 26 i 27.09.2020 w Warszawie uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Mazowsza w Lekkiej Atletyce w kategorii juniora młodszego...

czytaj całość:

Promocja Dnia Języków Obcych

Promocja  Dnia Języków Obcych

Uczniowie uczący się jezyka niemieckiego w ZS nr 1 w Płońsku podzielają przekonanie Rady Europy, że wielojęzyczność sprzyja zrozumieniu pomiędzy poszczególnymi kulturami, dlatego również przygotowali z tej okazji wystawę plakatów promujących Dzień Języków Obcych i będących przesłaniem, że języki obce są kluczem do poznawania świata...

Europejski Dzień Języków

26 września to Europejski Dzień Języków. Obchodzony od 2001 r. z inicjatywy Rady Europy i we współpracy z Komisją Europejską...

czytaj całość:

Ważna informacja dla uczniów i ich rodziców

Szanowni Państwo,
w związku z informacją otrzymaną w dniu 21 września 2020 r. dotyczącą potwierdzonego zakażenia SARS-CoV-2 u nauczyciela Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku informuję, że w porozumieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Płońsku i Starostwem Powiatowym – Organem Prowadzącym szkołę następuje zmiana trybu nauczania na zdalny w klasach 1 LW, 3 LW, 1 TŻ, 4 TRMT, 3 TL, 3 TŻ, 1 r na okres od 22 września do 2 października.
Uczniowie tych klas zostają objęci nadzorem epidemiologicznym i zobowiązani są do przebywania w domu. Nauka w trybie zdalnym uczniów ww. klas odbywać się będzie według planu zajęć.
Jednocześnie informuję, że kwarantanną zostanie objętych 4 nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1.
Ewa Głuchowska – dyrektor szkoły