Rozpoczęcie roku 2019/2020

„WYPRAWKA 2019r.”

DOFINANSOWANIE ZAKUPU PODRĘCZNIKÓW
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Uprawnionymi do otrzymania pomocy finansowej od dnia 02 września 2019r. będą uczniowie wszystkich klas Liceum, Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia, posiadający aktualne orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego:

Ostatni etap rozmów kwalifikacyjnych na zagraniczne praktyki do Grecji

OGŁOSZENIE

do projektu pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 1 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

W dniu  2 września 2019 o 11.00 w sali nr 1 w internacie odbędzie się ostatni etap rozmów kwalifikacyjnych na zagraniczne praktyki zawodowe do Grecji.

Zapraszamy uczniów klas w zawodzie:

- technik żywienia i usług gastronomicznych

- technik grafiki i poligrafii cyfrowej

- technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

UROCZYSTE ROZPOCZECIE

ROKU SZKOLNEGO 2019/20 ODBĘDZIE SIĘ

2 WRZEŚNIA O GODZINIE 9.00.

INFORMACJE DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH WYCHOWANKÓW INTERNATU ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 w PŁOŃSKU – ROK SZKOLNY 2019/2020.
  1. Kwaterowanie wychowanków rozpocznie się w niedzielę 01.09.2019 r. od godziny 16.00.
  2. Wychowankowie powinni zabrać ze sobą powleczenie na pościel ( kołdra: 140cm x 200cm, poduszka: 50cm x 60cm, prześcieradło.
  3. Opłaty za pobyt i wyżywienie należy uiszczać do 10 dnia każdego miesiąca) za bieżący miesiąc bezpośrednio u Intendenta. Można również wnosić opłaty przelewem na konto: 69 8230 0007 0005 0627 2000 0003
  4. Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat. OPŁATA za WRZESIEŃ 2019 wynosi:  396,00   zł
  5. Wychowankowie wychodzący na zajęcia dodatkowe poza Internatem po godzinie 17.00 zobowiązani są dostarczyć informację od osób prowadzących zajęcia i pisemne  zgody rodziców.
  6. Każdy wyjazd wychowanka z Internatu w ciągu tygodnia(do domu, rodziny, koleżanki, kolegi) musi być potwierdzony telefonicznie przez rodziców lub opiekunów prawnych.
  7. Wychowanek pozostający w Internacie podczas zajęć lekcyjnych musi mieć zgodę  (telefoniczną) rodziców/opiekunów prawnych.
  8. Jeśli wychowanek nie przybędzie do Internatu w poniedziałek lub inny dzień tygodnia po wolnym od zajęć dniu, do godziny 16.30 , rodzice/opiekunowie prawni proszeni są o przekazanie informacji wychowawcy w internacie(telefonicznie) z podaniem planowanego terminu przybycia dziecka do Internatu.
  9. Rodzice wychowanków ubiegających się o dofinansowanie do wyżywienia swoich dzieci przez Gminne lub Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej mogą odebrać zaświadczenia potwierdzające fakt zakwaterowania ich dziecka w Internacie u kierownika Internatu.
  10. Rodzice/opiekunowie przywożący dzieci w niedzielę i w poniedziałek lub odbierający je w piątek lub inny dzień, w przypadku wchodzenia na teren Internatu, proszeni są o każdorazowe zgłaszanie się do dyżurującego wychowawcy z podaniem nazwiska dziecka i numeru pokoju.
  11. Osoby odwiedzające wychowanków Internatu w ciągu tygodnia (rodzina, znajomi) proszone są o zgłaszanie faktu odwiedzin dyżurującemu wychowawcy w celu ich odnotowania w rejestrze odwiedzających, ze względu na bezpieczeństwo wychowanków.
  12. Rodzice /opiekunowie prawni proszeni są o częsty kontakt z wychowawcami swoich dzieci, zainteresowanie ich zachowaniem i samopoczuciem w Internacie.

Prosimy o częste kontakty i współpracę.

Kierownik internatu: Małgorzata Muniowska