Nie masz jeszcze konta?

Zachęcamy do zdrowego trybu życia

W dniu 23 listopada 2017r. w ZS nr 1 w Płońsku, odbyła się konferencja pod hasłem „Aby zdrowym być, trzeba umieć żyć”. Stanowiła ona pierwszy etap szkolnego projektu pod nazwą ,,Czas na zdrowie”. Organizatorzy konferencji to: Szkolna Grupa PaTPORTowa oraz Komisja Promocji Zdrowia.

I MIEJSCE klasy III LP w III TURNIEJU KLAS POLICYJNYCH O PUCHAR STAROSTY I KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI

W dniu 27 listopada 2017 r. w naszej szkole odbył się III TURNIEJ KLAS POLICYJNYCH O PUCHAR STAROSTY I KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI. I miejsce zdobyła klasa III LP z naszej szkoły (skład drużyny: Olga Myczko, Piotr Nowakowski, Emil Giszcz), II miejsce klasa II LP (Dawid Machowski, Dominik Parulski i Patrycja Dziergowska), zaś pozostałe dwa zajęły drużyny z Zespołu Szkół w Czerwińsku. Dzięki zwycięstwu puchar, który we wcześniejszych latach zdobywała nasza szkoła pozostanie na stałe w naszych rękach (trzy zwycięstwa szkoły z rzędu powodują, że puchar przechodzi na własność).W ramach turnieju rozgrywane były następujące konkurencje: sprawdzian ogólnej wiedzy o Policji, tor przeszkód, umiejętność udzielania pierwszej pomocy oraz strzelanie z broni do paintball. Dodatkowa nagroda w turnieju była przewidziana dla najlepszego zawodnika w klasyfikacji punktowej indywidualnie, którą wygrał uczeń klasy III LP Piotr Nowakowski.

Dziękujemy za rywalizację i gratulujemy sukcesów. Nasze drużyny do turnieju przygotowywali: Piotr Kozera (testy sprawnościowe), Robert Osmański (testy wiedzy) i Piotr Żochowski (pierwsza pomoc).

zobacz reportaż w TV MAZOVIA

Radosne świętowanie 11 listopada

W dniu 11 listopada 2017r. uczniowie klas pierwszych i drugich mundurowych wspólnie z Dyrekcją i wychowawcami wzięli udział w powiatowo-miejskich uroczystościach związanych z 99.Rocznicą Odzyskania Niepodległości.

Widowisko multimedialne: ,,W rytmie niepodległości’’

Dnia 10.11.2017r. społeczność szkolna ZS nr1 świętowała 99 rocznicę odzyskania przez Polskę wolności. Z inicjatywy Pana Andrzeja Stolpy- Starosty Powiatu Płońskiego tegoroczne obchody przybrały niekonwencjonalną - radosną formę. Po raz pierwszy młodzież wszystkich szkół ponadgimnazjalnych miała okazję wspólnie stworzyć i oglądać (dzięki równoległej emisji internetowej) widowisko multimedialne pod hasłem: ,, W rytmie niepodległości’’.

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 09.11.2017r. na hali MCSiR w Płońsku rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu dziewcząt w halowej piłce nożnej.
Reprezentacja naszej szkoły zajęła  I miejsce i awansowała do Finału Mistrzostw Rejonu Ciechanów, które odbędą się dnia 17.11.2017 w Mławie.

Drużyna Naszej Szkoły w składzie:

Baranowska Zuzanna - kl. I LP
Dymowska Wioleta kl. - I LP