Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Bieżące wydarzenia

koncert - monodram "Pieśni Miłości i Nienawiści" wg. Leonarda Cohena w wykonaniu Stanisława Górki,

 

Koncert - monodram "Pieśni Miłości i Nienawiści" wg. Leonarda Cohena w wykonaniu Stanisława Górki
12 października Zespół Szkół Nr 1 w Płońsku we współpracy z Miejskim Centrum Kultury w Płońsku z inicjatywy Katarzyny Zalewskiej zorganizował koncert - monodram "Pieśni Miłości i Nienawiści" wg Leonarda Cohena w wykonaniu Stanisława Górki... 

Nauczanie hybrydowe od 19 października 2020 r.

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie,

uprzejmie informuję, że w trosce o zdrowie wszystkich członków naszej społeczności szkolnej i zgodnie z wprowadzonymi w całym kraju nowymi zasadami bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się Covid-19, od poniedziałku 19 października 2020 r. do piątku 30 października 2020 r. będzie obowiązywać nauczanie hybrydowe według następujących zasad:

  • wszystkie zajęcia będą się odbywać zgodnie z planem lekcji dostępnym w dzienniku elektronicznym oraz na stronie internetowej szkoły,
  • lekcje zdalne będą prowadzone za pośrednictwem aplikacji Teams,
  • forma pracy poszczególnych oddziałów została zamieszczona w tabeli

 

Klasa

Wychowawca

Forma pracy

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE

I LP

Dorota Gut Pacuszka

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

I LW

Anna Markowska

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

II LM (g)

Piotr Żochowski

Zdalnie  poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

II LM (sp)

Małgorzata Mucha

Zdalnie   poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

III LP

Agnieszka Witólska

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

III LW

Anna Gizińska

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

 

 

TECHNIKUM NR 1

I TL

Adrian Dalecki

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

I TR/TM

Magdalena Staniszewska

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

I TŻ

Anna Nowakowska

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

II TŻ (g)

Ewa Borawska

wtorek, czwartek stacjonarnie

poniedziałek, środa, piątek zdalnie

II TZ (sp)

Danuta Rapusta

 środa, stacjonarnie

poniedziałek, wtorek, czwartek , piątek zdalnie

II TL (g)

Bożena Chrzanowska

Zdalnie  poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

II TL (sp)

Honorata Baniak

Zdalnie  poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

II TR/TMT (g) 

Agnieszka Pyrzyńska

środa,  piątek stacjonarnie

poniedziałek, wtorek, czwartek zdalnie

II TR/TI (sp) 

Dagmara Kawczyńska

wtorek stacjonarnie (II TR) /wtorek zdalnie (II TI)

poniedziałek,  środa, czwartek, piątek zdalnie

III TL

Adrianna Osmycka

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

III TŻ

Anna Jackiewicz-Ochidi

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

III TR/TM

Małgorzata Mioduszewska

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

IV TR/TMT

Małgorzata Zielińska-Nosarzewska

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

IV TF/TM/TŻ 

Ewa Makowska

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

IV TG

Sylwester Kapuściński

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

 

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1

I k

Lidia Bąk

piątek stacjonarnie

poniedziałek,  wtorek, środa, czwartek zdalnie

I r

Paweł Gościniak

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

I s

Jacek Awdejuk

piątek stacjonarnie

poniedziałek,  wtorek, środa, czwartek zdalnie

I w

Lucyna Parecka-Łaszczyk

Poniedziałek, piątek stacjonarnie

 wtorek, środa, czwartek zdalnie

II r (g)

Arkadiusz Markowski

poniedziałek, wtorek stacjonarnie CKZ

 środa, czwartek,  piątek zdalnie

II r (sp)

Anna Fijałkowska

Zdalnie  poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

II k (g)

Agnieszka Mossakowska

środa, piątek stacjonarnie

poniedziałek, wtorek, czwartek zdalnie

II k (sp)

Katarzyna Zalewska

poniedziałek, piątek stacjonarnie

 wtorek, środa, czwartek zdalnie

II s (g)

Monika Gołębiowska-Łaska

czwartek, piątek stacjonarnie

poniedziałek, wtorek, środa, zdalnie

II s (sp)

Małgorzata Lelińska-Tobolska

poniedziałek, wtorek stacjonarnie

 środa, czwartek,  piątek zdalnie

II w1 (g)

Jolanta Najechalska

środa, czwartek, piątek stacjonarnie

poniedziałek,  wtorek, zdalnie

II w2 (g)

Magdalena Jeżak

poniedziałek,  środa, piątek stacjonarnie

wtorek, czwartek zdalnie

II w (sp)

Krzysztof Lewandowski

poniedziałek,  wtorek, środa, stacjonarnie

czwartek,  piątek zdalnie

III k

Monika Kon

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

III r

Edyta Kunkowska

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

III b/s

Andrzej Kraszewski

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

III w

Elżbieta Kraszewska

Stacjonarnie poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z poważaniem

Ewa Głuchowska

 


Greece is waiting for students of Zespół Szkół nr 1 in Płońsk

 

         Płońsk, dnia 7 października 2020r.

 

Greece is waiting for students of Zespół Szkół nr 1 in Płońsk

 

W roku szkolnym 2020/21 kolejne grupy młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku wyjadą na zagraniczne praktyki zawodowe... 

 

czytaj całość:

zdjęcia


Porady psychologiczno - pedagogiczne

Porady psychologiczno - pedagogiczne

Drodzy Rodzice i Uczniowie! Zapraszamy do kontaktu z pedagogiem i psychologiem szkolnym... 

 

czytaj całość:

zdęcia


Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce

W dniach 26 i 27.09.2020 w Warszawie uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Mazowsza w Lekkiej Atletyce w kategorii juniora młodszego... 

 

czytaj całość:

 

zdjęcia

Wygenerowano w sekund: 0.07
8,937,856 unikalne wizyty