Nie masz jeszcze konta?

Witamy !

Witaj na stronie www Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica

Dzisiaj jest czwartek 23 Marca 2017.
Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysław

Nivo Slider

ul. Sienkiewicza 8
09-100 Płońsk
tel./fax (23) 662-29-87
e-mail: poczta@zs1plonsk.pl
Godziny pracy Dyrektora szkoły

Panorama szkoły
Zobacz film

Spektakl profilaktyczno – edukacyjny „Ćpunka” [NOWY]

W dniu 20.03.2017 roku grupa uczniów naszej szkoły (klasa II LW, II TMT i III TF) wraz z wychowawcami udała się do Miejskiego Centrum Kultury w Plońsku na spektakl profilaktyczy pt. „Ćpunka”. Spektakl ten jest sceniczną adaptacją książki Barbary Rosiek pod tym samym tytułem. Jak mówi autorka książki - „To przejmująco bolesna, prawdziwa i poruszająca opowieść o życiu współczesnej młodzieży, której przychodzi dorastać w świecie wyścigu szczurów i rozbestwionego konsumpcjonizmu, pigułek gwałtu i dopalaczy, przemocy i chorych ambicji „korporodziców”, i wreszcie obojętności otoczenia, w tym najbliższego”.

Targi AGROTECH - Kielce 2017 [NOWY]

W dniu 17 marca 2017 r. uczniowie klas o profilu mechanizacja rolnictwa w ilości 92 osób oraz opiekunowie, uczestniczyli w wycieczce do Kielc, na największe w Polsce Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Była to XXIII edycja cieszących się zainteresowaniem targów związanych z rolnictwem.

1 marca - Dzień Żołnierzy Wyklętych

W  środę 01.03.2017 roku przy kościele św. Michała Archanioła odbył się uroczysty apel poświęcony pamięci żołnierzy wyklętych. Brali w nim udział uczniowie płońskich szkół, władze miasta, powiatu oraz przedstawiciele służb mundurowych.

Zespół Szkół nr 1 w Płońsku reprezentowali uczniowie klas mundurowych: I LW i II LP pod opieką nauczycieli i wychowawców: płk Grzegorza Kopra, insp. Grzegorza Osińskiego i wychowawcy klasy I LW – p. Piotra Żochowskiego.

Psycholog szkolny

W KAŻDĄ ŚRODĘ OD GODZINY 8.00 – 12.00

W BUDYNKU INTERNATU ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1

PRZYJMUJE PANI PSYCHOLOG JOANNA JAKUBIAK

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY
I ICH RODZICÓW NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

„Nakręcaj się razem z nami” dla Bartka z SP Nr 2 w Płońsku.

Kontynuujemy akcję ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA BARTKA z Szkoły Podstawowej Nr 2 w Płońsku, który jest niepełnosprawny ruchowo i porusza się na wózku inwalidzkim od urodzenia.

Gromadzimy nakrętki po napojach, detergentach i artykułach spożywczych.

Zebrane nakrętki prosimy dostarczać klasami do pani Danuty Rapusty w szkole  oraz do pani Agnieszki Urban w internacie.