Witaj na stronie Zespołu Szkół nr w Płońsku

Dzisiaj jest niedziela 29 Listopada 2020.
Imieniny obchodzą: Błażej, Walter, Fryderyk

Wspomnienie nauczycieli

Warsztaty online

Już jutro tj. 19 listopada  od godz. 13.15 odbędą się pierwsze warsztaty online (2 godziny lekcyjne) dla uczniów czterech klas Liceum w Zespole Szkół nr 1  w ramach projektu edukacyjnego ZAFIOS, który jest realizowany przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego dzięki finansowemu wsparciu Narodowego Banku Polskiego. Jego zasadniczym celem jest poszerzenie wiedzy i umiejętności uczniów w zakresie zarządzania finansami osobistymi. Jednym z elementów projektu było opracowanie i wydanie planszowej gry edukacyjnej „Saldo”.

W ramach projektu przekazane zostanie szkole kilkanaście egzemplarzy gry.

Tematyka gry nawiązuje do zagadnień związanych z zarządzaniem finansami osobistymi i porusza takie kwestie jak: konsumpcja, inwestowanie, kredyt i zadłużenie czy dochód pasywny. Została zaprojektowana przez wykładowców Wydziału Zarządzania UW i miłośników gier planszowych.

Warsztaty odbędą się jeszcze dla uczniów technikum w dniu 25 listopada 2020 r.  o godz. 8.00

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

12 listopada 2020r. o godzinie 9.00 zgłoszeni przez polonistów reprezentanci klas: I LW, I LP i I TŻ przystąpili do rozwiązania testu...

czytaj całość

Warsztaty interaktywne

W dniu 10 listopada 2020r. klasa 2 TLg wzięła udział w interaktywnych warsztatach...

czytaj całość:

Powiatowy Konkurs Literacki ,,Henryki. Przez słowa do serca”

W dniach od 1 do 29 października 2020r. młodzież ze szkół ponadpodstawowych miała możliwość przesłania...

czytaj całość:

Dni wolne oraz kalendarz roku szkolnego 2020/2021

Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2020/2021

14 października 2020 r. – Dzień Edukacji Narodowej (wolne LO, TECH, BS I St.)

2 listopada 2020 r. – (wolne LO, TECH, BS I St.)

12 stycznia 2021 r. – pisemny egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie (wolne: LO, TECH)

4 maja 2021 r. – pisemny egzamin maturalny z języka polskiego (wolne: LO, TECH, BS I St.)

5 maja 2021 r. – pisemny egzamin maturalny z matematyki (wolne LO, TECH, BS I St.)

6 maja 2021 r. -  pisemny egzamin maturalny z języka angielskiego (wolne: LO, TECH, BS I St.)

4 czerwca 2021 r. -  dzień wolny od zajęć dydaktycznych (wolne: LO, TECH, BS I St.)

22 czerwca 2021 r. pisemny egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie – sesja 212 (wolne: LO, TECH, BS I St.)

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021 - pobierz