Witaj na stronie Zespołu Szkół nr w Płońsku

Dzisiaj jest poniedziałek 8 Sierpnia 2022.
Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Komunikat Komisji Rekrutacyjnej!

Szkolna Komisja Rekrutacyjna ustaliła listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów klas pierwszych Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku.

Wyżej wymienione listy zostały  wywieszone na tablicy ogłoszeń dnia 28 lipca w budynku szkoły.

Nabór do Oddziału Przygotowania Wojskowego

Szanowni Kandydaci do szkół ponadpodstawowych

Uprzejmie informujemy, że już na chwilę obecną do  klasy wojskowej – Oddział Przygotowania Wojskowego posiadamy 7 wolnych miejsc. Zapraszamy już teraz (najpóźniej do 3 sierpnia) do składania podań o przyjęcie do tej klasy w rekrutacji uzupełniającej już poza systemem e-Nabór – podanie do pobrania.

Jednocześnie przypominamy, że w dniu 4 sierpnia 2022 r., w godz. 10.00 – 12.30 na stadionie miejskim (ul. Kopernika 3, 09-100 Płońsk) odbędą się próby sprawności fizycznej dla kandydatów, którzy od 21 lipca do 3 sierpnia złożą podanie o przyjęcie do klasy – Oddział Przygotowania Wojskowego w rekrutacji uzupełniającej.

Ogłoszenie komisji rekrutacyjnej - listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Komisja rekrutacyjna Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku informuje, że  podała do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do II Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Nr 1, Branżowej Szkoły I Stopnia poprzez system e-Nabór oraz wywieszenie list na tablicy informacyjnej w siedzibie szkoły (09-100 Płońsk, ul. H. Sienkiewicza 8)

Komisja rekrutacyjna Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku informuje również, że  podała do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do  Branżowej Szkoły II Stopnia poprzez wywieszenie list na tablicy informacyjnej w siedzibie szkoły (09-100 Płońsk, ul. H. Sienkiewicza 8).

ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI

Drodzy Absolwenci

zapraszamy dnia 5 lipca 2022 r. w godzinach od 9.00 do godziny 15.00 po odbiór Świadectw Dojrzałości.
Świadectwo Dojrzałości można odebrać osobiście również w innym terminie. Może je odebrać osoba posiadająca pisemne upoważnienie - pobierz.

Czas podsumowań, pożegnań i ... upragnionych wakacji!

Obrazy artykułów: koniec.jpgKoniec roku to czas podsumowań, podziękowań i pożegnań. Pani Ewa Głuchowska , dyrektor ZS nr 1 wręczyła podziękowania za rzetelną, wieloletnią pracę: p. Bożenie Chrzanowskiej, nauczycielowi przedmiotów zawodowych odchodzącemu na emeryturę oraz ks. Pawłowi Kowalskiemu, który od sierpnia rozpoczyna pracę duszpasterską w innej parafii. Pani dyrektor życzyła dalszych sukcesów w pracy dydaktycznej oraz zadowolenia z podejmowania różnorodnych działań na rzecz drugiego człowieka.

Po rozdaniu nagród, podziękowaniach i pożegnaniach przy wesołych dźwiękach piosenki Kabaretu Otto ,,To już lato”, p. Ewa Głuchowska- dyrektor ZS nr 1 oficjalnie zakończyła rok szkolny 2022/2022, a uczniowie udali się z wychowawcami na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w celu odebrania świadectw i zrobienia wspólnej fotografii.

Wakacje 2022 rozpoczęte!

Zdjęcia: M. Bożykowska, S. Kapuściński oraz absolwentka naszej szkoły: Gabriela Olewińska.