Dzisiaj jest niedziela 27 Września 2020.
Imieniny obchodzą: Damian, Wincenty, Kosma

Hymn Erasmus+

Europejski Dzień Języków [NOWY]

Europejski Dzień Języków

26 września to Europejski Dzień Języków. Obchodzony od 2001 r. z inicjatywy Rady Europy i we współpracy z Komisją Europejską...

czytaj całość:

Ważna informacja dla uczniów i ich rodziców [NOWY]

Szanowni Państwo,
w związku z informacją otrzymaną w dniu 21 września 2020 r. dotyczącą potwierdzonego zakażenia SARS-CoV-2 u nauczyciela Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku informuję, że w porozumieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Płońsku i Starostwem Powiatowym – Organem Prowadzącym szkołę następuje zmiana trybu nauczania na zdalny w klasach 1 LW, 3 LW, 1 TŻ, 4 TRMT, 3 TL, 3 TŻ, 1 r na okres od 22 września do 2 października.
Uczniowie tych klas zostają objęci nadzorem epidemiologicznym i zobowiązani są do przebywania w domu. Nauka w trybie zdalnym uczniów ww. klas odbywać się będzie według planu zajęć.
Jednocześnie informuję, że kwarantanną zostanie objętych 4 nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1.
Ewa Głuchowska – dyrektor szkoły

Obóz szkoleniowy klas policyjnych w Wałdowie koło Ostródy [NOWY]

Obóz szkoleniowy klas policyjnych w Wałdowie koło Ostródy – 07.09.2020r. – 13.09.2020r.

W terminie od 7 do 13 września 2020 roku młodzież z klas policyjnych ZS nr 1 im. S. Staszica  w Płońsku - II LMg, II LMp i III LP w ramach realizacji podstawy programowej przebywała na obozie szkoleniowym w Ośrodku Wypoczynkowym „Bajka” położonym nad jeziorem Drwęckim w miejscowości Wałdowo koło Ostródy...

czytaj całość:

laureaci trzeciej edycji konkursu na "Opiekuna Stypendysty Roku 2019/2020"

Laureaci trzeciej edycji konkursu na "Opiekuna Stypendysty Roku 2019/2020"

Gratulujemy Nauczycielom Zespołu Szkół NR1 w Płońsku Pani Ewie Joannie Borawskiej oraz Panu Andrzejowi Kraszewskiemu, którzy zostali laureatami trzeciej edycji organizowanego przez samorząd Mazowsza konkursu na "Opiekuna Stypendysty Roku 2019/2020"...