Witamy !

Dzisiaj jest poniedziałek 23 Lipca 2018.
Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

EGZAMINY POPRAWKOWE

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH - SIERPNIEŃ 2018 - POBIERZ

Zakończenie roku Szkolnego 2017/ 2018

„Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra wiadomość jest taka, że ty jesteś pilotem.”

Punktualnie 22 czerwca 2018r. o godzinie 9.00  wszyscy nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku zebrali się na boisku szkolnym na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/2018.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała p. dyrektor Marzanna Szacherska, która przywitała gości przybyłych na dzisiejszą uroczystość: p. Annę Dumińską- Kierską- wicestarostę Powiatu Płońskiego, ks. kan. Zbigniewa Sajewskiego- proboszcza parafii św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku i Panią Agatę Żulewską – Przewodniczącą Rady Rodziców. Pani dyrektor zwróciła uwagę na osiągnięcia uczniów i ich opiekunów, m.in. mówiła o podsumowaniu dwóch projektów: ,,Czas na zdrowie” i projekcie kulturowym związanym z Rokiem Niepodległości: ,,Serca, które nie przestają bić dla Ciebie, Polsko”. Poza tym wspomniała o laureatach olimpiad i konkursów, m.in. konkursu ,,Policjanci w służbie historii” i XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Po przemówieniach okolicznościowych przyszła pora na wręczenie nagród uczniom, którzy zasługiwali na szczególne wyróżnienie.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku laureatami Ogólnopolskiego Konkursu „Policjanci w służbie historii”

Dnia 15.06.2018 roku został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs skierowany do uczniów klas policyjnych zatytułowany: „Policjanci w służbie historii”. Do konkursu zgłosiło się 113 drużyn z całego kraju, ale tylko 57 dokończyło zadanie zgodnie  z regulaminem. Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku znaleźli się na liście laureatów II edycji konkursu. To ogromny sukces szkoły, ale przede wszystkim uczniów: Marty Żółtowskiej, Dominika Parulskiego i Huberta Bihuniaka z klasy II Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym, którzy przygotowywali się do zadania pod czujnym okiem Pani Doroty Gut-Pacuszki, nauczyciela języka polskiego.

Informacja dotycząca stypendium socjalnego

Informacja dotycząca stypendium socjalnego:

Uczniowie zamieszkali w Płońsku, którym przyznano stypendium socjalne proszeni są o dostarczenie rachunków, faktur (potwierdzających ponisione wydatki ) do ZOPO ul. Płocka 19 do dnia 20 czerwca 2018 r.