Nie masz jeszcze konta?

Witamy !

Witaj na stronie www Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica

Dzisiaj jest środa 13 Grudnia 2017.
Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz

Nivo Slider

ul. Sienkiewicza 8
09-100 Płońsk
tel./fax (23) 662-29-87
e-mail: poczta@zs1plonsk.pl
Godziny pracy Dyrektora szkoły

Panorama szkoły
Zobacz film

SZLACHETNA PACZKA [NOWY]

„Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to, co się ma, ale czym się dzieli z innymi”  -  Jan Paweł II

Już po raz szósty nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Tym razem wspólnie przygotowaliśmy prezent dla wybranej rodziny o wartości 2000 zł. Paczka zawierała produkty żywnościowe, artykuły chemiczne, kosmetyki, kurtki zimowe, obuwie, pościel, koc, ręczniki, artykuły papiernicze, domek dla lalek w także nową wersalkę. W zbiórkę zaangażowały się 33 klasy wraz z wychowawcami oraz pojedynczy darczyńcy.

,,Więzienie- stracony czas” [NOWY]

W ramach dni profilaktyki  i działalności grupy PATPORT w listopadzie i na początku grudnia b.r.  uczniowie z klas: I r, I s, I TG, II TR, I LP  oraz II LW odwiedzili Areszt Śledczy w Płońsku. Młodzież uczestniczyła w niezwykle ciekawym programie " Więzienie- stracony czas ". Organizatorem cyklu zajęć była- p. A. Witólska.

Pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim [NOWY]

8 grudnia 2017 r.  w ZS nr 2 w Płońsku została zorganizowana  IV edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego. 21 uczestników reprezentowało  gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Płońskiego.  Jury (p. Bożena Kaliściak – dyrektor Biblioteki Miejskiej w Płońsku, p. Renata Grabowska – dyrektor  Biblioteki  Pedagogicznej w Płońsku, p. Anna Goliasz – przedstawicielka Starostwa Powiatu w Płońsku, p. Bogumiła Siuda- nauczyciel historii w ZS nr 2 w Płońsku ) oceniało poziom artystyczny, dobór tekstów, dykcję oraz zaangażowanie emocjonalne uczestników.

Konferencja „Zadbaj o zdrowie z Doktorem Hausem” [NOWY]

W dniu 5 grudnia 2017 r. w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku odbyła się konferencja „Zadbaj o zdrowie z Doktorem Hausem” zorganizowana przez dyrekcję powiatowego szpitala w Płońsku.

zobacz relację w TV MAZOVIA