Nie masz jeszcze konta?

Witamy !

Witaj na stronie www Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica

Dzisiaj jest czwartek 19 Stycznia 2017.
Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Nivo Slider

ul. Sienkiewicza 8
09-100 Płońsk
tel./fax (23) 662-29-87
e-mail: poczta@zs1plonsk.pl
Godziny pracy Dyrektora szkoły

Panorama szkoły
Zobacz film

„GORĄCZKA ZŁOTA „ w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku [NOWY]

Jednym  z ważniejszych  działań Polskiego Czerwonego Krzyża jest m.in. organizacja pomocy charytatywnej dla najuboższych dzieci i ich rodzin. Każdego roku Polski Czerwony Krzyż  organizuje Ogólnopolską akcję "Gorączka złota", która polega na zbiórce złotych monet o nominałach 1, 2 i 5 groszowych.

Jasełka w ZS nr 1

"Przez prawie dwadzieścia wieków przesuwa się pochód przed żłóbkiem Boga- Człowieka. Składają u stóp Bożego Dzieciątka poezję przyodzianą w szatę mowy ojczystej”- takimi słowami uczniowie ZS nr 1 w Płońsku rozpoczęli tegoroczne Jasełka Bożonarodzeniowe.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty Internat 2017

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na dostawę artykułów żywnościowych na potrzeby Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku na rok 2017 - zobacz

Młodzież z ZS nr 1 w Centrum Edukacyjnym IPN na lekcji historii

W dniu 20 grudnia 2016 r. młodzież z klasy  III TMT, III TŻ i II LW, wraz z opiekunami  p. Anną Gizińską,  Małgorzatą Mioduszewską i  Ewą Litewką, uczestniczyła w lekcji historii, zorganizowanej przez Centrum Edukacyjne Instytutu Pamięci Narodowej.

Z głębokim żalem zawiadamiamy

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 17 grudnia 2016 r. zmarł wieloletni nauczyciel i wicedyrektor Zespołu  Szkół nr  1 w Płońsku - Pan Janusz Wierzchołowski.  Uroczysta  Msza w intencji zmarłego   zostanie odprawiona dnia 20 grudnia 2016 r.  o godz. 14.30 w Kościele Św. Maksymiliana Marii Kolbe w Płońsku, natomiast  uroczystości pogrzebowe  odbędą się 21 grudnia 2016 r. o godzinie 13.00 w Grójcu.

Janusz Wierzchołowski urodził się 14 kwietnia 1939 r. w Działdowie. Tytuł Magistra geografii uzyskał w 1964 roku w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Gdańsku. W tym samym roku, 1 września, rozpoczął pracę w Zespole Szkół Zawodowych w Płońsku, jako nauczyciel geografii i przysposobienia obronnego. W 1977 roku ukończył Studium Podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą  dla dyrektorów Szkół Zawodowych w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu. Od 1 września 1988 r. pełnił funkcję wicedyrektora. Za całokształt pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymał Brązowy i Srebrny Medal "Za zasługi dla obronności kraju" oraz Złoty Krzyż Zasługi.