Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Przedmioty zawodowe

Warsztaty barista- braman w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku

W dniu 22 października 2018 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego przy Zespole Szkół nr 1 w Płońsku odbyły się warsztaty barista – barman, które przeprowadził pan Mariusz Grzesik, podwójny wicemistrz Polski i mistrz świata w barmaństwie. Uczestnikami spotkania byli uczniowie klasy IIITŻ.WYCIECZKA NA TARGI ROLNICZE „AGRO SHOW” 2018

W tym roku odbyła się dwudziesta, jubileuszowa wystawa plenerowa „AGRO SHOW” w Bednarach k. Poznania. Jest to największa tego typu impreza w kraju i w Europie Środkowej, gdzie zaprezentowało się ponad 900 wystawców. Na „AGRO SHOW”, 21 września, pojawiła się również reprezentacja Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku. Uczniowie z klas o profilu rolniczym, pod opieką p. Pawła Radeckiego, p. Adriana Daleckiego i p. Arkadiusza Markowskiego mogli zobaczyć najnowsze maszyny i urządzenia produkowane na potrzeby rolnictwa.


Wycieczka do fabryki New Holland

          Zwiedzanie jedynej w Polsce fabryki kombajnów, hederów oraz pras firmy New Holland w Płocku - to program wycieczki uczniów z klas III tr, II r oraz II m, która odbyła się 4 czerwca 2018r. Ponadto jedną godzinę spędziliśmy na kręgielni.

   W czasie zwiedzania uczestnicy wycieczki mogli zobaczyć m.in. linię produkcji elementów konstrukcyjnych oraz montażu kombajnów. Wartym podkreślenia jest fakt, że maszyny, które wyjeżdżają z fabryki w Płocku, to sprzęt tworzony w Polsce przy wykorzystaniu myśli technicznej rodzimych specjalistów. Zakład produkcyjny w Płocku, to również potencjalne miejsce pracy dla absolwentów naszej szkoły jak również odbywania praktyk uczniowskich.


Zasady funkcjonowania banku i jego struktura - wycieczka do Banku Spółdzielczego.
6 czerwca 2018r uczniowie klas IIIk o kierunku kształcenia kucharz w ramach przedmiotu działalności gospodarczej w gastronomii uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Bank Spółdzielczy w Płońsku. Celem spotkania było zapoznanie młodzieży z zasadami funkcjonowania banku i jego strukturą.

,,Uczniowie ZS nr 1 promują zdrowe odżywianie"

Dnia 6.04.2018 klasa III K z opiekunami Monika Kon i Ewa Borawska przeprowadziła lekcję otwartą  z Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku. Tematem  było zdrowe odżywianie.

Wygenerowano w sekund: 0.03
5,186,533 unikalne wizyty