Artykuły: Przedmioty zawodowe

,,Europejskie systemy jakości żywności”

Dnia 24.11.2017 roku klasa III k wraz z  opiekunami: p. Ewą Borawską i Moniką Kon uczestniczyła w warsztatach nt.:  „ Polityka jakościowa UE” i „Europejskie systemy jakości żywności  oraz polskie produkty w europejskim dziedzictwie”.

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne WARSAW MOTO SHOW 2017

III Edycja Warsaw Moto Show 2017 to niezwykła okazja, żeby zobaczyć najlepsze premiery samochodowe i spotkać na żywo prawdziwych mistrzów kierownicy! Targi Warsaw Moto Show 2017 odbywały się w dniach 27-29 października w PTAK Warsaw Expo. Przez trzy dni Nadarzyn był stolicą motoryzacji.   Impreza ulokowana była w czterech halach. Wystawiono około tysiąc pojazdów różnych klas, odbywały się też premiery najnowszych modeli samochodów, które we wrześniu miały światowe odsłony na salonie we Frankfurcie.

Otwarte zajęcia edukacyjne w SOSW w Płońsku.

Dnia 2 października 2017 roku w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Płońsku odbyły się otwarte zajęcia edukacyjne pt. „Piramida zdrowego żywienia”. Celem zajęć było poznanie zasad zdrowego i racjonalnego odżywiania się. Zajęcia prowadziły panie  mgr inż. Monika Kon i mgr Ewa Borawska – nauczyciele przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku.

Klasa II TR podczas Pfeifer&Langen w Ćwiklinie

8 czerwca 2017r. pierwsza i druga klasa Technikum Mechanizacji Rolnictwa uczestniczyła w Dniu Pola Pfeifer&Langen w Ćwiklinie. Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. zajmuje się koordynacją sprzedaży i dystrybucji klientom indywidualnym i przemysłowym cukru białego.

Klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych na SGGW w Warszawie.

W dniu 12 kwietnia 2017 r. klasa I, II i III technikum żywienia i usług gastronomicznych wzięła udział w konferencji ,,Nasza oferta - Twój wybór” zorganizowanej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  na SGGW w Warszawie. Uczniowie zapoznali się z kierunkami proponowanymi na wydziale Nauk o Żywności na uczelni w przyszłym roku akademickim.