Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Przedmioty zawodowe

Otwarte zajęcia edukacyjne w SOSW w Płońsku.

Dnia 2 października 2017 roku w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Płońsku odbyły się otwarte zajęcia edukacyjne pt. „Piramida zdrowego żywienia”. Celem zajęć było poznanie zasad zdrowego i racjonalnego odżywiania się. Zajęcia prowadziły panie  mgr inż. Monika Kon i mgr Ewa Borawska – nauczyciele przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku.


Klasa II TR podczas Pfeifer&Langen w Ćwiklinie

8 czerwca 2017r. pierwsza i druga klasa Technikum Mechanizacji Rolnictwa uczestniczyła w Dniu Pola Pfeifer&Langen w Ćwiklinie. Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. zajmuje się koordynacją sprzedaży i dystrybucji klientom indywidualnym i przemysłowym cukru białego.


Klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych na SGGW w Warszawie.

W dniu 12 kwietnia 2017 r. klasa I, II i III technikum żywienia i usług gastronomicznych wzięła udział w konferencji ,,Nasza oferta - Twój wybór” zorganizowanej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  na SGGW w Warszawie. Uczniowie zapoznali się z kierunkami proponowanymi na wydziale Nauk o Żywności na uczelni w przyszłym roku akademickim.


Targi AGROTECH- Kielce 2017

W dniu 17 marca 2017 r. uczniowie klas o profilu mechanizacja rolnictwa w ilości 92 osób oraz opiekunowie, uczestniczyli w wycieczce do Kielc, na największe w Polsce Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Była to XXIII edycja cieszących się zainteresowaniem targów związanych z rolnictwem.


Klasa III TŻ na Wydziale Technologii Żywienia

Dnia 15.03.2017 uczniowie klasy III TŻ z opiekunami Ewa Borawską i Moniką Kon wzięli udział w wykładzie zorganizowanym na wydziale Technologii Żywienia w SGGW w Warszawie.


Wygenerowano w sekund: 0.01
2,605,248 unikalne wizyty