Nie masz jeszcze konta?

Artykuły: Przedmioty zawodowe

Klasa II TR podczas Pfeifer&Langen w Ćwiklinie

8 czerwca 2017r. pierwsza i druga klasa Technikum Mechanizacji Rolnictwa uczestniczyła w Dniu Pola Pfeifer&Langen w Ćwiklinie. Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. zajmuje się koordynacją sprzedaży i dystrybucji klientom indywidualnym i przemysłowym cukru białego.

Klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych na SGGW w Warszawie.

W dniu 12 kwietnia 2017 r. klasa I, II i III technikum żywienia i usług gastronomicznych wzięła udział w konferencji ,,Nasza oferta - Twój wybór” zorganizowanej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  na SGGW w Warszawie. Uczniowie zapoznali się z kierunkami proponowanymi na wydziale Nauk o Żywności na uczelni w przyszłym roku akademickim.

Targi AGROTECH- Kielce 2017

W dniu 17 marca 2017 r. uczniowie klas o profilu mechanizacja rolnictwa w ilości 92 osób oraz opiekunowie, uczestniczyli w wycieczce do Kielc, na największe w Polsce Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Była to XXIII edycja cieszących się zainteresowaniem targów związanych z rolnictwem.

Klasa III TŻ na Wydziale Technologii Żywienia

Dnia 15.03.2017 uczniowie klasy III TŻ z opiekunami Ewa Borawską i Moniką Kon wzięli udział w wykładzie zorganizowanym na wydziale Technologii Żywienia w SGGW w Warszawie.

Targi ,,Warszaw Pack” i Centralnych Targach Spożywczych w Nadarzynie

W dn. 09.03.2017 r. młodzież z kl. I TŻ, IITŻ, II K i III K wraz z opiekunami p. M.Kon, E.Borawską, M.Lelińską-Tobolską i A.Pachlą wzięła udział w wycieczce edukacyjnej do Nadarzyna na Targi  Warsaw Pack i Centralnych Targach Spożywczych.