Artykuły: Konkursy i olimpiady przedmiotowe

Konkurs Informatyczny Bóbr

Konkurs Bóbr jest międzynarodowym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej...

XXXVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczej – etap szkolny

Grupa młodzieży z klas technikum rolniczego i technikum mechanizacji rolnictwa z naszej szkoły zakwalifikowała się do etapu okręgowego XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczej.

XXI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Trybu Życia

W dniu 26.10.2012 w naszej szkole odbył się I etap 21 Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Trybu Życia organizowane przez PCK.

XXXVI Olimpiada Języka Angielskiego etap okręgowy 21.01.12

Uczeń naszej szkoły Konrad Nowicki z klasy II TI wziął udział w zawodach II stopnia 36 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego, który odbył się 21.01.2012 roku w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Ostrołęce. W konkursie wzięli udział uczniowie z kilku województw Polski.

XXXVI Olimpiada Języka Angielskiego etap szkolny 14.11.11

W dniu 14.11.2011 roku w auli naszej szkoły odbył się I etap zawodów Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego, który zorganizowała i przeprowadziła p. A. Urban.