Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Konkursy i olimpiady przedmiotowe

Olimpiada Przedsiębiorczości

Olimpiada Przedsiębiorczości

 

W dniu 3 grudnia 2020 r. uczennice Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku ... 

 

czytaj całość:


Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

 

12 listopada 2020r. o godzinie 9.00 zgłoszeni przez polonistów reprezentanci klas: I LW, I LP i I TŻ przystąpią do rozwiązania testu... 

 

czytaj całość:


Powiatowy Konkurs Literacki

Powiatowy Konkurs Literacki ,,Henryki. Przez słowa do serca”

 

W dniach od 1 do 29 października 2020r. młodzież ze szkół ponadpodstawowych miała możliwość przesłania swoich autorskich, niepublikowanych wcześniej prac... 


czytaj całość:


Finał Konkursu poświęconego twórczości Papieża Polaka

Dnia 22.03.2019r. w Zespole Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu odbył się Finał Konkursu poświęconego twórczości Papieża Polaka. W konkursie wzięły udział uczennice Zespołu Szkół nr 1 im. S. Staszica: Katarzyna Osmańska z klasy II LP przygotowywana przez polonistkę p. Dorotę Gut-Pacuszkę oraz Martyna Matuszewicz z klasy II LW Weronika Drozdowska z klasy I LW, których opiekunami artystycznymi byli: p. A. Dobrowolska i ks. A. Żywiałowski.


VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej pod hasłem: „Niech Wasze śpiewanie przekracza granice...”

W piątek 22 marca 2019 roku w auli Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku odbył się VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej pod hasłem: „Niech Wasze śpiewanie przekracza granice...”

 

Wśród zaproszonych gości obecni byli Pan Paweł Dychto – Naczelnik Wydziału Oświaty w Płońsku oraz Pan Mariusz Wrzesiński – dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku. Obaj życzyli wszystkim uczestnikom powodzenia, a publiczności niezapomnianych wrażeń.

 

Wygenerowano w sekund: 0.04
9,414,139 unikalne wizyty