Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ogólnopolski Turniej klas Policyjnych "Klasa Policyjna Roku 2017"

W dniach 28-30 maja 2017 r. w Szkole Policji w Pile, pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka, odbył się IX Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych „Klasa Policyjna Roku 2017”.

 

W skład Komitetu Honorowego Turnieju weszli: Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk, Prezydent Miasta Piły dr Piotr Głowski, Starosta Pilski Eligiusz Komarowski. Tegoroczna edycja Turnieju została również wpisana w rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017.

 

Podobnie jak w ubiegłych latach, w tegorocznej edycji Finału Turnieju wzięło udział 25 drużyn składających się z czterech zawodników i kierownika, reprezentujących szkoły z różnych województw, w których utworzono klasy o profilu policyjnym. Rozegrano cztery konkurencje: test umiejętności strzeleckich, test umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy, test sprawności fizycznej oraz sprawdzian obejmujący ogólną wiedzę o Policji.

 

Uczniowie naszej szkoły w składzie:Natalia Pajewska, Magdalena Cywińska i Łukasz Matusiak  oraz Dominik Karwowski z kl.III LP  wyróżnili się w teście obejmującym ogólną wiedzę o Policji zajmując III miejsce wśród 84 drużyn z całego kraju, natomiast w klasyfikacji ogólnej zajęli 12 miejsce.

 

 

Opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele: Iwona Pawłowska i Krzysztof Lewandowski.

 

Dodatkowe informacje oraz zdjęcia z turnieju na: http://pila.szkolapolicji.gov.pl/

 

Przygotował: Krzysztof Lewandowski.

Wygenerowano w sekund: 0.01
3,444,245 unikalne wizyty