Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Sukces w Eliminacjach Okręgowych XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Pierwsze i drugie miejsce uczniów z ZS nr 1 w Eliminacjach Okręgowych  XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 

Uczniowie klasy IV TR  Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku,  Mateusz Szymański i Marek Machciński odnieśli sukces w Eliminacjach Okręgowych XLIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Eliminacje okręgowe odbyły się  12 kwietnia 2019 r. na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Mateusz zajął w nich I miejsce, a Marek  II miejsce, w związku z czym obaj zakwalifikowali się do etapu centralnego.

Trzeci z uczestników olimpiady Michał Pielat zajął również wysokie, szóste miejsce.

Zmagania olimpijczyków na szczeblu okręgowym poprzedził udział  w olimpiadzie na szczeblu szkolnym.

Eliminacje szkolne odbyły się w 26 październiku 2018 r.

Ostatni zaś – ogólnopolski etap Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbędzie się  w dniach 7-8 czerwca 2019 r.  w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej (powiat gorlicki, województwo małopolskie).  

Zarówno Mateusz, jak i Marek startowali z bloku – mechanizacja rolnictwa.

Ich osiągnięcia dowodzą wysokiego poziomu nauczania przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku.

Sukcesy uczniów stanowią również potwierdzenie profesjonalizmu nauczyciela prowadzącego – Zbigniewa Pawlaka  który od wielu lat z powodzeniem rozbudza w młodzieży zainteresowania mechanizacją rolnictwa.

 Nauczyciel – pasjonat rokrocznie przygotowuje uczniów do udziału  w olimpiadach nie tylko podczas lekcji ale przede wszystkim w ramach zajęć dodatkowych. Gratulujemy Uczniom i Nauczycielowi.

Wygenerowano w sekund: 0.05
5,561,985 unikalne wizyty