Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

W piątek 22 marca 2019 roku w auli Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku odbył się VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej pod hasłem: „Niech Wasze śpiewanie przekracza granice...”

 

Wśród zaproszonych gości obecni byli Pan Paweł Dychto – Naczelnik Wydziału Oświaty w Płońsku oraz Pan Mariusz Wrzesiński – dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku. Obaj życzyli wszystkim uczestnikom powodzenia, a publiczności niezapomnianych wrażeń.

 

„ Konkurs, który ma już swoją wieloletnią tradycję na przestrzeni lat stał się doskonałą formą szlifowania języka obcego. Uczniowie mają możliwość sprawdzić swoje umiejętności, przełamać barierę językową i onieśmielenie. Wszystko odbywa się w duchu zdrowej rywalizacji, która wzmacnia ambicję i chęć do odnoszenia małych czy większych zwycięstw” – podkreśliła Pani Dyrektor Marzanna Szacherska.

 

Przewodniczącą Jury była Pani Iga Wierzejska – nauczycielka muzyki w Szkole Podstawowej nr 4 w Płońsku, a członkami: pan Dariusz Zarzycki – nauczyciel gry na saksofonie, klarnecie oraz śpiewu solowego w Szkole Muzyki i Tańca „Nutka”, pani Olga Zdunowska – nauczycielka języka niemieckiego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku i pani Edyta Dąbrowska – nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku.

 

Jury przyznało następujące miejsca:

 

Miejsce I – Aleksandra Sienkiewicz z ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku z piosenką Whitney Houston I will always love you (opiekun Pani Małogorzata Zielińska-Nosarzewska)

 

Miejsce II – Adela Malon z ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku z piosenką Аиды Николайчук   Нежный поцелуй (opiekun Pani Anna Nowakowska)

 

Miejsce III – Gabriela Zielińska z ZSO w Płońsku z piosenką Miley Cyrus The Climb (opiekun Pani  Magdalena Jaworska)

 

Jury wyróżniło Sebastiana Kopcińskiego z ZS w Raciążu za piosenkę Maxa Giesingera 80 millionen (opiekun Pani Justyna Ratkowska)

 

Nagrodę Publiczności zdobyła laureatka pierwszego miejsca Aleksandra Sienkiewicz z ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku.

 

Sponsorami nagród w Konkursie byli:


  • Starostwo Powiatowe w Płońsku
  • Rada Rodziców ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku
  • Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli i Wykładowców Języka Rosyjskiego
  • Oxford University Press
  • Firma LCS w Płońsku
  • Firma Cybertechnika w Płońsku

 

Serdeczne podziękowania składamy uczniom klasy I TŻ oraz wychowawczyni Pani Annie Jackiewicz - Ochidi  nauczycielce języka angielskiego za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla uczestników, zaproszonych gości i publiczności. W tym zadaniu Panią Annę Jackiewicz-Ochidi wspierały Pani Małgorzata Zielińska-Nosarzewska – nauczycielka języka angielskiego w ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku oraz Pani Elżbieta Kraszewska- nauczycielka języka rosyjskiego w ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku.

 

Za przygotowanie dekoracji składamy serdeczne podziękowania Pani Agnieszce Urban – nauczycielce języka angielskiego w ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku oraz Panu Krzysztofowi Grzymale – nauczycielowi języka angielskiego i Pani Katarzynie Zalewskiej – nauczycielce języka niemieckiego, którzy wspierali ją w tym zadaniu.

 

 

Nad przygotowaniem wokalnym uczestników z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku niezawodnie czuwała Pani Lucyna Parecka-Łaszczyk.

 

Koordynator przedsięwzięcia Pani Anna Nowakowska – nauczycielka języka rosyjskiego w ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku oraz Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli i Wykładowców Języka Rosyjskiego składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie w organizację konkursu wszystkim nauczycielom, wchodzącym w skład Komisji Języków Obcych w Zespole Szkół nr 1 im. S. Staszica w Płońsku.

 

 

Dziękujemy Radosławowi Białoskórskiemu z kl. II TR za profesjonalne prowadzenie uroczystości.

 

Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim pozostałym uczestnikom!

Wygenerowano w sekund: 0.04
11,203,683 unikalne wizyty