Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie Sesja 1. Styczeń - luty 2019 r. Część praktyczna

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

 

Sesja 1. Styczeń - luty 2019 r.

 

Część praktyczna


Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 – 142001 – 0230V


9.01.2019r. ( Środa )  Model egzaminu „d”

 


A.23  Projektowanie fryzur    514105 – Technik usług fryzjerskich – 7 osób


9.01.2019r.    godz. 9.00                 sala 25                   d – 120                     7 osób


1. Falęcka Paulina

2. Figacińska Paulina

3. Rosińska Agnieszka

4. Szczypińska Roksana Kinga

5. Wiktorska Angelika

6. Włodkowska Agata

7. Ziółkowska Monika    

          

E.18  Eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych 311410 – Technik mechatronik


9.01.2019r.       godz. 9.00             sala 26                   d – 180                           6 pow.+ 4 (A)=10


1. Berent Michał

2. Cieszewski Jakub

3. Ostrowski Damian

4. Pasiewicz Bartłomiej

5. Tralewicz Cezary

6. Wierzchowski Patryk

7. Bieńkowski Norbert (A)

8. Kłysiak Jakub (A)

9. Słupecki Kamil Szymon (A)

10. Wyziński Mateusz (A)

 

M.43.  Organizacja prac związanych z eksploatacją środków technicznych stosowanych w rolnictwie 311 512 – Technik mechanizacji rolnictwa – 24 osoby

 

9.01.2019r.          godz. 13.00         sala 25                   d – 120                          22 osoby


1. Biernat Aleksy

2. Bloch Piotr

3. Derkus Kamil

4. Dzik Paweł

5. Górnicki Paweł

6. Jóźwiak Dominik Stanisław

7. Kamiński Cezary

8. Kolczyński Bartosz

9. Kowalski Paweł

10. Kucharski Patryk

11. Machciński Marek

12. Marciniak Szymon

13. Matczak Bartosz

14. Morawski Kamil

15. Oporski Rafał

16. Pielat Michał

17. Piotrowski Piotr

18. Rajczak Marcin Piotr

19. Strzałkowski Łukasz

20. Szymański Mateusz 36

21. Szymański Mateusz 55

22. Wronka Jakub

 

M.42 Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych. 311513 – Technik pojazdów samochodowych – 9 + 1 osób 


9.01.2019r.           godz. 13.00                   sala 27              d – 120               15 osób+1 pow. = 16


1. Biliński Janusz Adam

2. Drążkiewicz Dominik Tomasz

3. Goszczyński Batrosz

4. Jąderko Alan Tadeusz

5. Kleniewski Paweł

6. Kmieć Bartosz

7. Kosewski Jakub

8. Materka Rafał

9. Mucha Jacek

10. Oryszewski Patryk

11. Pydyn Piotr

12. Szałkowski Mateusz Paweł

13. Szczepek Janusz Piotr

14. Wielochowski Michał

15. Wojnarowski Michał

16. Markowski Emil (A)

 

T.15    Organizacja żywienia i usług gastronomicznych  343404 – Technik żywienia i usług gastronomicznych – 24+4=28 osób  

 

 9.01.2019r.     godz. 13.00             sala 26              d – 150                                 24 + 1(A)25 osób


1. Bartołowicz Karolina Angelika

2. Bogucka Klaudia

3. Cieplak Martyna

4. Dolak Mateusz

5. Filipkowska Paulina

6. Foremska Natalia

7. Imbir Joanna

8. Jędrzejewska Aleksandra

9. Jóźwiak Paulina

10. Kanigowska Marta

11. Kinalska Dominika

12. Kowalczyk Monika

13. Kozarzewska Karolina

14. Mich Aleksandra

15. Muchowska Sandra

16. Paradowska Magdalena

17. Piórkowski Paweł Jan

18. Robakiewicz Angelika

19. Tomaszewska Ewelina

20. Wagner Maja

21. Wijata Dominika

22. Wronka Łukasz

23. Wronka Martyna

24. Wronka Milena

25. Charzyński Olgierd (A)

 

E.19   Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych 311 410 – Technik mechatronik kl. IV– 18  osób 


18.01.2019r.            godz. 8.00           sala 28 CKP                       dk – 180                     6 osób


1. Berent Michał

2. Cichocki Szymon

3. Cieszewski Jakub

4. Cieśliński Marcin

5. Dąbrowski Patryk

6. Dobrosielski Emil

 

18.01.2019r.            godz. 12.00           sala 28 CKP                       dk – 180                     6 osób


1. Dobrosielski Hubert

2. Kowalczyk Paweł

3. Machnacki Tomasz

4. Murawski Dariusz

5. Obrębski Paweł

6. Ostrowski Damian

 

18.01.2019r.            godz. 16.00           sala 28 CKP                       dk – 180                     6 osób


1. Pasiewicz Bartłomiej

2. Siedlecki Damian

3. Sierpień Damian

4. Suwała Jakub Waldemar

5. Tralewicz Cezary

6. Wierzchowski Patryk

 

E.03   Montaż urządzeń i systemów mechatronicznych 311 410 – Technik mechatronik kl. III – 10  osób  


14.01.2019r.            godz. 15.00           sala 28 CKP                       w – 180                     4 osoby


1. Bobiński Dominik

2. Dobrosielski Kacper

3. Gołębiewski Bartosz

4. Jędrzejewski Piotr

 

15.01.2019r.            godz. 9.00           sala 28 CKP                       w – 180                     3 osoby

1. Kamiński Piotr

2. Obrębski Mikołaj

3. Olewnicki Dawid

 

15.01.2019r.            godz. 15.00           sala 28 CKP                       w – 180                     2 osoby

1. Piekut Jakub

2. Zakrzewski Łukasz

 

M.18   Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych 311 513 – Technik pojazdów samochodowych kl. III – 7  osób

 

16.01.2019r.            godz. 8.00           sala 32 CKP                       w – 120                     3 osoby


1. Gzowski Adrian

2. Kaniecki Piotr

3. Mochocki Radosław

 

16.01.2019r.            godz. 12.00           sala 32 CKP                       w – 120                     2 osoby


1. Nowatkiewicz Grzegorz

2. Rydel Piotr

 

16.01.2019r.            godz. 16.00           sala 32 CKP                       w – 120                     2 osoby


1. Wierzchowski Mateusz

2. Zieliński Cezary

 

A.54   Przygotowanie materiałów graficznych do procesu drukowania 311 911 – Technik cyfrowych procesów graficznych kl. III – 7  osób  


14.01.2019r.            godz. 15.00           sala 19                      dk  – 180                     7 osób


1. Adamiak Kacper

2. Borychowska Julia Anna

3. Jakubiak Konrad

4. Klejnowska Magda

5. Koszorek Maciej

6. Obrębska Magdalena

7. Woźniak Magdalena

 

Wygenerowano w sekund: 0.04
4,690,623 unikalne wizyty