Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

„Turniej Klas Policyjnych o Puchar Starosty Płońskiego i Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku”

         29 listopada br. po raz czwarty zorganizowano „Turniej Klas Policyjnych o Puchar Starosty Płońskiego i Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku”. W turnieju wzięło udział 5 drużyn z klas o profilu policyjnym reprezentujących: Liceum Ogólnokształcące Akademickiego Centrum Kształcenia przy PWSZ w Mławie, Zespołu Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą, 1 Liceum Ogólnokształcącego PUL im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie oraz dwie drużyny z Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica w Płońsku – gospodarza Turnieju.

         To właśnie uczniowie – kadeci z ZS nr 1 w Płońsku trzykrotnie wygrywali zawody i puchar przechodni stał się ich własnością.

O godzinie 10.00 uczestników Turnieju powitali: Pani Starosta Powiatu Płońskiego Elżbieta Wiśniewska, insp. Jarosław Brzozowski Komendant Powiatowy Policji w Płońsku oraz gospodarz Pani Marzanna Szacherska Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku.

         Turniej składał się z czterech konkurencji tj. test z wiedzy ogólnej o Policji, sprawności fizycznej (tor przeszkód), umiejętność w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz test umiejętności strzeleckich z broni pneumatycznej.    

         Po podsumowaniu wszystkich osiągniętych wyników zwycięzcą „IV Turnieju Klas Policyjnych” została drużyna z III LP z Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku reprezentowana przez: Anitę Piotrowską, Dawida Machowskiego i Patrycję Dziergowską, która została wybrana najlepszym zawodnikiem Turnieju. Puchar przejściowy został ponownie w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku.

         Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Płońsku wręczył uczestnikom w imieniu Pani Starosty Pan Paweł DychtoKomendant Powiatowy Policji w Płońsku oraz Dyrektor ZS nr 1 w Płońsku Pani Marzanna Szacherska.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom Turnieju. Zaprzszamy za rok.

 

zobacz zdjęcia...

 

KPP w Płońsku

podinsp. Grzegorz Osiński  

Wygenerowano w sekund: 0.06
8,761,601 unikalne wizyty