Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Otrzęsiny ,,Pierwszaków"

22 października w internacie odbyła się uroczystość powitania wychowanków klas pierwszych. „Pierwszaki” by stać się pełnoprawnymi mieszkańcami internatu musieli przebyć ciężką drogę J między innymi: wypić mleko z miseczki, narysować lewą ręką portret wychowawcy, zatańczyć z wychowankiem ze starszej klasy czy zjeść koci przysmak. Wszyscy odważnie udowodnili, że zasługują na to, by wstąpić w zaszczytne mury Internatu i złożyli przysięgę ślubując m.in. sumienność w chodzeniu do szkoły i pomoc innym.

 

Na koniec uroczystości Pani Kierownik pogratulowała Eli Kamińskiej uczennicy kl.I LP pierwszej wygranej Konkursu Nadleśnictwa Płońsk w IV kategorii wiekowej ( uczniowie szkół średnich, technikum oraz szkół zawodowych). Ela wykonała pracę plastyczną – „Moje wędrówki w 200 letnim lesie”, którą będzie można niebawem ujrzeć w kalendarzu na rok 2019 wydanym przez Nadleśnictwo Płońsk.

 

Po otrzęsinach wszyscy mogli potańczyć na dyskotece zorganizowanej w internacie.

 

W rolę prowadzących wcielili się Magdalena Starzewska z kl.II TŻ oraz Paweł Białecki z kl. IIILW. W przebiegu uroczystości pomagali: Ilona Augustyńska kl.II TŻ, Wiktoria Trzeciak kl. II LW, Aleksandra Piotrowska kl.II LP oraz Martyna Nalborska kl.II TB (ZS Nr2).

 

Uroczystość zorganizowali: Joanna Kierszak oraz Jarosław Płuciennik.


zobacz zdjęcia...

 

Zdjęcia: Jacek Awdejuk

 

Przygotowała: Joanna Kierszak

Wygenerowano w sekund: 0.06
5,186,519 unikalne wizyty